Antivirus Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

ESET Smart Security 6 (Kampanya) 90 Gün

ESET Smart Security 6, daha da güçlenen ThreatSense teknolojisini kullanarak sisteminizi yeni saldırılara karşı proaktif olarak korur. Her zamanki gibi sisteminizi yormadan tam koruma sağlar. Bir bilgisayarda olması gereken her türlü güvenlik özelliklerine sahiptir. Antivirus, Antispyware, Antispam, Anti-Theft, Ebeveyn Kontrolü, Güvenlik Duvarı, Sosyal Medya Tarayıcı gibi özellikleriyle her yönüyle tam güvenliğinizi sağlar. Ayrıca yeni eklenen Anti-Theft özelliği ile kayıp olan dizüstü bilgisayarınız anında bulabilirsiniz. Tüm koruma modüllerine ve daha fazlasına sahip bir güvenlik programı arıyorsanız yeni ESET Smart Security 6 karşınızda. Artık bilgisayarınızı tam korusun diye farklı farklı birden fazla güvenlik programlarını kurmanıza gerek yok. Sisteminizi ağırlaştıran ve bilgisayarınızın açılmasını geciktiren güvenlik yazılımlarından kurtulun. Yalnızca ESET Smart Security 6 yükleyin ve gerisini ona bırakın. 

 

Screenshot Gallery for ESET Smart Security 6

Kampanya sayfası için burayı tıklayın.  Not: Lisans almak için aşağıdaki yöntemleri izlemelisiniz.

Açılan facebok sayfasında gelen uygulamaya izin verin ve ardından da sayfayı beğenin.

Açılan sayfada sarı butona tıklayın. Sonrasın da ise gelen ekranda sağ alttaki yeşil butona tıklayın.
Gelen ekranda sırasıyla ad, soyad, e-mail bilgilerinizi girin ve kullanıcı şartlarını kabul edin. Yeşil butona basarak onaylayın.
E-maillinize kayıt kodu gelecektir. Sonrasında bu bağlantıya‘ya tıklayın. Sırasıyla kayıt kodu, e-mail, ad, soyad bilgilerinizi girin.
Lisans hemen gelecektir. Programın Türkçe sürümünü buradan indirip aktif edebilirsiniz. 

Kampanyadan bizi haberdar eden ve lisansı nasıl alacağımızı detaylı bir şekilde açıklayan üyemiz Slymn‘a çok teşekkür ederiz…

21 Yorumlar

  • Her zamanki gibi mail gelmiyor, üstüne üstlük facebook hesabınız rusça eset firmasının reklamlarıyla doluveriyor. Hiç boşuna uğraşıp facebook hesabınızı telef etmeyin. Kolay gelsin.

  • Hani sitesi üzerinden kayıt yapsak da gelmese diyeceğim ki Rusya için geçerli, Türkiye’yi kabul etmiyor ama facebook üzerinden ulaştık yine tık yok. IP’den dolayı onaylamıyor olabilirler. Gerçi bu ESET her zaman böyle… Nasılsa geçenlerde kampanya oldu da 3 ay kullandık keyler ölmeden… Bakalım, başka kampanya olursa başka internet security kullanırım. ESET’ten hayır yok bize…

  • Ad, soyad, e-mail bilgilerinizi girdiğiniz alanda yeşil buttonun üstünde küçük bir kutucuk var. kullanıcı şartlarını kabul ettiğiniz anlamında. ona tıklayın. yoksa benim gibi çok beklersiniz.. Ardından yeşil butona tıklayıp okeyleyin. eğer bunun ardından yeşil tik işareti ( oldu işte anlamında ) geliyor ise işlem tamamdır. e-mailinize hemen kupon kodu gelecektir.

  • Beğenmekten vazgeçin arkadaşlar, attığı reklamları da iptal edip facebook hesabınızdan bloklayın. Kod mod yollamıyorlar her zamanki gibi… Boşuna hesaplarınızı reklam malzemesi yapmayın… İyi geceler…

  • Kayıt Kodu filan Gelmedi Arkadaşlar … Bence Kampanya Bitmiştir Yazısı Yazılmalı

Yorum Yap