Antivirus Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

ESET ürünlerine 3 aylık lisans (Kampanya)

Dört ayrı ESET güvenlik programına 3 ay boyunca ücretsiz sahip olabilirsiniz. Eset Smart Security 5, Eset Nod 32 Antivirüs 5, Eset Mac Security ve Eset Mobile Security. Bu dört ayrı üründen birinin veya birkaçının 3 aylık lisansını alabilirsiniz. 

 

Buradan ulaşacağınız sayfadaki ESET ürünlerinden istediğinizin üzerindeki kutucuklara tık koyun. Aşağıdaki boş alanlara adınızı ve mail adresinizi yazıp onaylayın. Kısa bir süre sonra seçmiş olduğunuz ESET ürünlerinin lisans anahtarları mail hesabınıza gönderilmiş olacaktır. 

16 Yorumlar

 • Kaç kampanyadır tek bir tane ürün anahtarı göndermediler, ihtimalen bundan da gelmeyecek. Gelse bile en fazla 1 hafta idare eder, ondan sonra kara liste…

 • Ya da ihtimalen reklam içeren mailleri bol bol alırız ürün anahtarı haricinde… Bu firmaya güvenim bir kez sarsıldı, artık kampanyalarına KESİNLİKLE katılmam!

 • lisans filsn göndermiyorlar.kaç kere denedim.göndermediler.amaçları galiba üye toplamak.daha önce ispanyol bir site kampanya yaptı.ama lisans yok.hergün eset ürünlerinde şöyle indirim diye mailler gönderiyorlar.

 • Dikkat!

  Gönderilen lisanslar geçersiz.Eset tarafından kabul edilmiyor,sanırım ya face lisans yayını var yada,belirli bir ülke veya kısıtlı seçenek sorunu var.

 • deneme sürümünü kullanıorum teli kasmayan güzel bi program tehlikeyi hissetmesi yetiyor anında bloke ediyor .

 • lisansın gelmesi 5 dk sürmedi..gayet güzel çalışıyor.16.02.2013 tarihine kadar lisansım oldu.çok teşekürler.bilgisayarı kasmayan vede güzel koruyan bir antivirüs.

 • selamlar,

  yukarıdaki olumsuz yorumlara rağmen yinede deneyeceğim.
  daha önce lisanslı alıp kullanmıştım ve hiç sorun yaşamadım

Yorum Yap