Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir

Evernote (Ücretsiz)

Evernote graphicEvernote, bilgisayarınızı, telefonunuzu, tabletinizi ya da interneti kullanarak günlük hayatınızda küçük ya da büyük şeyleri hatırlamayı kolaylaştırır. Fikirlerinizi, beğendiklerinizi, duyduklarınızı ve gördüklerinizi kaydedin. Evernote neredeyse piyasadaki her bilgisayar, telefon ve mobil aygıtla çalışır.

Use case illustration

Her şeyi senkronize edin

Evernote ile tüm notlarınıza, web kırpmalarınıza, dosyalarınıza ve görüntülerinize kullandığınız her aygıt ve bilgisayardan ulaşabilirsiniz.

Use case illustration

Sevdiğiniz şeyleri hatırlayın

Internet’te ve gerçek hayatta beğendiğiniz ve heyecan verici bulduğunuz her şeyi kaydedin. Bir fotoğraf çekin, biraz ses kaydedin ve saklayın.

Use case illustration

Sık kullanılan web sayfalarını kaydedin

Havalı web clipper tarayıcı uzantılarımızla web sayfalarının tamamını Evernote hesabınıza kaydedin. Tam sayfayı alırsınız: metin, resimler ve bağlantılar.

 
Use case illustration

Daha iyi araştırın

Çeşitli yerlerden bulduğunuz bilgileri tek bir yerde toplayın. Metin notlarından Web sayfalarına, dosyalardan anlık görüntülere kadar her şey, her zaman parmaklarınızın ucundadır.

 
Use case illustration

Dostlarınızla ve iş arkadaşlarınızla çalışın

Dostlarınızla, iş arkadaşlarınızla ve sınıf arkadaşlarınızla notlarınızı paylaşın ve projelerde işbirliği yapın.

 
Use case illustration

Bir sonraki gezinizi planlayın

Tüm güzergah, onay, taranmış seyahat belgeleri, haritalar ve planlarınızı Evernote’ta saklayın, böylece ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olsunlar.

Buradan programı ücretsiz indirebilirsiniz. Buradan erişeceğiniz sayfada programı nasıl kullanacağınız Türkçe olarak anlatılmıştır.  

1 yorum

Yorum Yap