Kampanyalar & Giveaways Sıkıştırma Programları

Exeone Archiver 2014 (Kampanya) 3 gün

Exeone Archiver, dosyalarınızı sıkıştırmak ve açmak için güçlü bir yardımcı yazılımdır. Program ile dosyalarınızın yönetimi elinizde olacaktır. Archiver piyasadaki en kapsamlı sıkıştırma programıdır. Bünyesinde 3 sıkıştırma ve 39 dekompresyon formatını destekler. Bu, onu kendi kategorisinde bir numaralı yazılım yapar. Arşivleme sürecinin her aşamasında dosyalarınız üzerinde gelişmiş kontrol sağlar.

GenelArchiver temel ve ileri arşivleme seçeneklerini ve Sistem Navigator programı ile kanıtlanmış dosya yönetimi operasyonlarını birlikte sunan güçlü bir yardımcı yazılımdır. Ayrıca 39 sıkıştırma formatlarını destekler. Bu özellikleri günlük kullanım için ideal bir yazılım olmasını sağlar.

Archiver, kullanıcı dosyaları ve klasörleri paketlemek için size çeşitli dosya formatları ve her bir sıkıştırma algoritması için ayarlayabileceğiniz birçok gelişmiş seçenekler arasında seçim esnekliği verir. Program, arşivlerinizi taramak, test etmek, bir şifre ile onları kilitlemek, küçük parçalar halinde onları bölmek ve göz atmanıza olanak sağlamak gibi, sadece arşivleme için değil, aynı zamanda arşiv yönetimi için en uygun program olmasını sağlamaktadır.

Archiver sadece dosya sıkıştırma programı değildir. Aynı zamanda bünyesinde bir dizi dosya yönetimi araçları paketi bulundurur ve bunları tek parça halinde kullanmanızı sağlar. Örneğin; İnternet üzerinde dosya yüklemek için bir FTP istemcisi sunulmaktadır. Yükleyeceğiniz dosyaları seçerken, Flickr,  Facebook veya YouTube’a bir video yada fotoğraf yüklemek için karar verebilirsiniz. Tüm bu özellikleri sayesinde Archiver ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Desteklediği bazı formatlar; zip, 7z, 7zip, cab, bh, gz, gzip, tar, lha, bz2, jar, tbz, tgz, wim, xz, zipx, rar, arj, ace, arc, cpio, cramfs, deb, dmg, fat, hfs, iso, lzh, lzma, mbr, msi, nsis, ntfs, rpm, squashfs, udf, vhd, xar, z, zoo

Kampanya HakkındaBuradan ulaşabilirsiniz.

Program Detayları
  • İşletim Sistemi: Windows © XP, Server 2003, Server 2008, Vista, 7, 8
  • En Düşük donanım: Pentium 500 MHz, 64 MB RAM, 50 MB sabit disk alanı
  • Önerilen Donanım: Pentium 2 GHz veya üstü, 128 MB RAM veya daha fazla
Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar