Araçlar (Diğer) Hard Disk Ücretsiz Program İndir

Fast Duplicate File Finder (Ücretsiz versiyon)

Fast Duplicate File Finder  hızlı bir biçimde klasördeki tüm çift dosyaları ve alt klasörleri bulmanıza yardımcı olacaktır. Farklı dosya adları kullanıyor olsanız bile bu çiftleri bulabilir, böylece  uygulama dosyalarınızın  içeriğini karşılaştırabilirsiniz.

dosyaları içeriği, benzer dosyaları bulmak ve standart yinelenen dosya bulma gibi sadece dosya adı ve boyutu gibi nitelikleri için analiz eder.Yinelenen hızlı bir ikili karşılaştırma algoritma kullanır ve bir çok resim, video, müzik ve metin dosyası formatlarını destekleyen iç önizleme vardır. Ayrıca ikili modda  dosyaları önizleme yapabilirsiniz.

 Tarama işlemi bittiğinde  programı gruplar halinde bulunan tüm yinelenen dosyaları gösterir ve silinmek üzere  eski dosyaları otomatik olarak işaretleyebilirsiniz. Kullanıcı belirtilen uzantıları, dosya boyutları, dosya tarih ve dosya adları ile otomatik işaretli dosyaları dışlamak için gelişmiş ayarları ile  otomatik işaretleme algoritması vardır. Ayrıca, hangi klasörlerde otomatik işareti hariç tutacağınızı belirleyebilirsiniz. açık olması tavsiye edilir, sistem dosyalarını ve klasörleri korumak için bir seçenek yoktur.

Buradan ulaşıp indirebilirsiniz.Windows 7/Vista/XP/NT/ME/2000/2003/98 Dil ingilizce

3 Yorumlar

Yorum Yap