Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Ücretsiz Program İndir Yedekleme Programları

File Secure Free (Ücretsiz)

Yazar admin

File Secure Free, herhangi bir sınırlama olmadan klasörleri kilitlemenizi, dosya ve USB cihazları parola ile korumanızı sağlayan (all-in-one) tümü bir arada özellikli ücretsiz bir programdır. Klasör ve dosyalarınıza şifre koyarak onları kilitleyebilirsiniz. Ayrıca USB sürücünüzü, sabit ve harici disklerinizi ve diğer çıkarılabilir aygıtlarınızı da şifreleyerek koruma altına alabilirsiniz. Sadece bunlarda değil. Bu çok fonksiyonlu yazılım ile dosya ve klasörlerinizi yedekleyebilir, dosya parçalayıcı özelliği ile tamamen silinmesini istediğinizi belgelerinizi bir daha geri getirilmeyecek şekilde silebilirsiniz. 

Önemli Dosyaları Yedekleyin 

Önemli Dosyalarınızı Şifreleyin

İstenmeyen Dosyaları Parçalayın

USB Sürücüler Kilitleyin

Buradan  programı ücretsiz indirebilirsiniz. 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

8 Yorumlar

 • Bu katogoride,birsürü program inceledim,kurdum,denedim.Hiçbiri,idoo file encryption yerini tutamadı hatta yakınından bile geçemedi.Hemen,hemen hepsi dosya ve klasörleri başka format altında sıkıştırıp şifreliyor yada,dosyayı gizlediği zaman,klasör seçeneklerinden,gizli dosyaları göster dediğinizde hemen ortaya çıkıyor.İdoo öyle değil hem aynı dosyayı,ikincil yapmadan şifreliyor hemde gizlediği,dosya ve klasör asla gözükmüyor.Ben ücretsiz olanı kullanıyorum bana yetiyor tek eksiği,klasöre işlem yapmıyor ve çoklu şifreleme yapmıyor ve program kaldırıldığında şifreli dosyayı serbest bırakıyor pro versiyonda bunlar olmuyor.Bende şifreleyeceğim klasörü arşivleyip öyle şifreliyorum :mrgreen: Reklam yapmış gibi olmasın ama ben düşüncemi açıkladım yardım olsun diye.

  Şahsen ben,crypto box kullanıyorum,disk alanından,40-50 GB alan ayırıp orayı kasa yapıyorum.Bütün gizli,saklıları orda tutuyorum program kalktığında yada format atıldığında,o alanı asla kimse kullanamıyor ve erişemiyor.Eğer kullanıcı klasöründeki,programın attığı alan bilgisi dosyasını yedeklemesseniz sizde ulaşamassınız alanı silmek zorunda kalırsınız tabi içindekilerle 😀

  Newton53 arkadaşım,sorunlu flash belleği linux altında açmayı dene,belki windows altında şifreli bir diski linux açabilir.

 • GÜZEL BİR YORUM OLMUŞ.DOSYA VE KLASÖR KİLİTLEMEDE EN İYİ YAZILIM
  1.WİNLOCK 3.1(SABİT DİSK USB DİSK KLASÖR DOSYA VE BİLGİSAYAR KİLİTLEBİLİYOR İŞN EN İLGİNÇ YANİ ŞİFREYİ UNUTUPTA BİLGİSAYARA FORMATTAN ATTAN DAHİ ŞİFREYİ KIRAMIYORSUN BU YÖNDEN TEHLİKELİ VE GEREKLİ BİR PROGRAM)
  2.FOLDER LOCK 7(WİNDOWS 7/8 UYUMLU)
  İSTEYEN OLURSA GÖNDEREBİLİRİM

 • Find and Mount diye bir program var.Onu kullanarak USB diskin içerisine girmeyi deneyebilirsin.Yokolmuş ve bozulmuş disklere girme konusunda iyi bir alternatiftir.
  Yardımı olacağını düşünüyorum.

 • arkadaşlar bu programı kurdum ve usb mi şireleyeyim dedim.şimdi ise ne açabiliyor nede biçimlndirebiliyorum.Çok zor durumda kaldım.Çok önemli dosyalarım vardı içinde… Kurmanızı önermiyorum….

 • Programı kurup bazı denemeler yaptım ve hayal kırıklığına uğradım açıkcası.
  Öncelikle program klasöre şifre koymaktan ziyade , klasörün içerisinde bulunan dosyaları .dfc uzantısı ile kitliyor.
  Asıl sorun burada başlıyor zaten.DFC uzantısına çevirdiğiniz ve gizli kalmasını istediğiniz dosyaların isimleri değişmiyor ve yok olmuyorlar.Artı olarak programın şifre ile koruduğu dosyaları rahatlıkla geri dönüşüme yada Shift +Del kombinasyonu ile sonsuzluğa uğurlayabiliyorsunuz.
  Bu da demek oluyor ki dosyalara ulaşmak isteyen kişi , gıcık olup tamamını silip yok edebilir.
  Klasör şifrelediniz , sonra klasöre tıklıyor ve içine giriyorsunuz.Gizli saklı hiçbirşey yok.O zaman neden klasörü şifreleme seçeneği var?
  Sonuç olarak birde kendiniz deneyip görün ama gereksiz ve işlevsellikten yoksun bir yazılım olmuş.
  Umarım faydalı bir yorum olmuştur.