Veri Kurtarma

FileWing Hem Veri Kurtarma Hemde Silme (Kampanya)

FileWing hem veri kurtarma programı hem de veri kurtarma programlarıyla bir daha geri getirilemeyecek şekilde dosyaları silme programıdır.

Program güvenli silme için farklı yollar kullanır. Silinecek dosya 1-35 kez arası üzeri yazılarak silineceği gibi. Bu yöntemler bilimsel olarak kanıtlanmış olup ve dosya silindikten sonra bir daha kurtarılamaz,Program kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu doğrultuda fazla ayarlarla uğraşmadan adım adım işlem yapılabilir,derin tarama yapılıp, zarar görmüş dosyalar kurtarılabilir. Ayrıca süzgeç kurularak sadece dosya uzantısına göre ya da belge, müzik, video taraması yapılabilir.

Abelssoft FileWing Pro ile yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarabilir, veya tamamen silmek istediğiniz dosyaların üzerine birkaç kez yazarak kurtarılmasına engel olabilirsiniz.Windows’da bir dosyayı sildiğinde, bu gerçekten silindiği anlamına gelmez. Bunun yerine Windows, sabit diskte kayıtlı olan dosyanın yerini “unutur”. Bu dosyaların üzerine yazılmadığında bazılarını kurtarmak mümkün olabilir.

Buradan ulaşılan sayfada Vollversion jetzt herunterladen yazan yere tıklayın 10 saniye geri sayım olacak bu geri sayımdan sonra programı indirebilirsiniz,kurulumda açılan kayıt bölümüne isim soyad mail girip okeyleyin mailinize lisansınız gelecek.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle

  • >****Kusura bakmayın başka programla karıştırmışım…****Kampanya bitmiş fakat burada halen devam ediyor;http://www.pcpraxis.de/mosaddphp/kalender/images/fw22.exeburadan programı indiriyorsunuz ve kurulumdan sonra ekrana E-Mail, isim ve soy isim butonu gelecek onları dolduruyorsunuz e-postanıza lisans kodu gelecek sonra programı açıyorsunuz ..***Unutmadan programı kurduktan sonra RESTART'a(bilgisayarınızın yeniden başlatmasına) izin verin…Eğer lisans kodu başlattıktan sonra isterse ilgili alana girin istemezse de bilin ki program PRO dur. Daha sonra programı kaldırıp kuracaksanız o zaman aldığınız lisansı girin…***Restart etmeden önce/ restart yapmazsanız update yaparsanız o zaman proluktan çıkıyor burada verilen pro sürümü 2.2 updateyle gelen 2.3 ve o zaman kısıtlı kullanıma geçiyor…Bir hatam varsa da Affola…

  • >Kampanya bitmiş fakat burada halen devam ediyor;http://www.pcpraxis.de/mosaddphp/kalender/images/fw22.exeburadan programı indiriyorsunuz ve kurulumdan sonra ekrana E-Mail, isim ve soy isim butonu gelecek onları dolduruyorsunuz e-postanıza lisans kodu gelecek sonra programı açıyorsunuz Unutmadan program kurulumdan sonra bilgisayarı kapatıp tekrar başlatmak istiyor restart ettirmeyin sadece aldığınız lisans kodunu onaylatmak için update yapın güncellemesini alsın yani yeni sürümü yüklesin işte o zaman lisans kodu yazın ve onaylayın…Program lisanslanmış olacak..