Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

Firecoresoft Slideshow Fairy (Kampanya)

Firecoresoft Slideshow Fairy, kullanıcıların birkaç basit adımda şık ve çekici fotoğraf slayt gösterileri oluşturmasına izin veren harika bir fotoğraf slayt oluşturucusudur. Flash formatında slâytlar oluşturabilir ve bunları web sitesi veya daha farklı çevrimiçi ortamlarda paylaşabilirsiniz. Slayt gösterilerinize arka plan müziği ayarlamak için app ses dosyası gömebilirsiniz. Bunun dışında farklı 2D/3D şablonlar oluşturulabilir.  Bu büyük Flash slayt gösteri oluşturucu da kullanıcılar özgürce arka plan rengini, kenarlık rengini, şablonları kişiselleştirme, müzik döngüsü, otomatik müzik ve oynatma, vb. gibi birçok özelleştirmeler yapabilir.  Düzenlemeler sonrası swf veya html dosyası olarak slayt gösterinizi yayımlayabilirsiniz.  

Kolayca çarpıcı fotoğraf slayt / Flash galerileri oluşturabilir.  Swf olarak veya Html dosyaları olarak slaytları yayımlayabilirsiniz. 
Tek veya toplu görüntüleri (JPG / BMP / PNG, vb) ve MP3 müzik dosyalarını ekleyin.
Seçim için kapsamlı hazır kullanımlı 2D ve 3D şablonlar.
Her zaman için bloglar, web siteleri, e-kartlar ve daha fazlası için mükemmel sunum.

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki hareket eden ele tıklayın. Açılacak bölümdeki sosyal medya ikonlarından birini kullanarak kampanyayı kendi takipçilerinize duyurun. Açılacak sayfadaki boş alanlara adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazıp işleminizi onaylayın. Programın lisans anahtarı ve indirme bağlantısı mail hesabınıza gönderilecektir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak