Araçlar (Diğer) CD Yazma Programları Kampanyalar & Giveaways Video Düzenleme

Firecoresoft Splendvd (Kampanya)

Firecoresoft Splendvd, güçlü özelliklere sahip, kusursuz kullanımlı ve işlevsel bir DVD film oluşturma yazılımıdır. TV’lerde rahatça izleyebileceğiniz, ileride izlemek için videolarınızı dönüştürerek DVD’lere yazdırabileceğiniz, PC üzerindeki dijital video koleksiyonları ile DVD ev filmleri oluşturabileceğiniz harika bir DVD oluşturma programıdır. Basitçe, Firecoresoft DVD Maker ile favori filmlerinizi ekleyin, kaliteli en iyi ayarları sağlayın ve bir tıklamayla DVD’ler oluşturun. Kendi DVD filmlerinizi oluşturabilirsiniz. Kendi fotoğraf, video ve müzikleriniz ile ev DVD filmlerinizi kişiselleştirmek çok kolay. Firecoresoft, geleceğin güçlü teknolojisi ile artık serbestçe ve kolaylıkla kendi ev DVD filmlerinizi oluşturmanızı sağlıyor.

 

Buradan ulaşılan kampanya sayfasındaki ilgili bölüme isim, soyad ve mail adresinizi girip lisans alabilirsiniz. Yazılımı aynı yerden indirin.

——————————————————————————————————————————————

Bu program ile ilgili deneyimlerinizi veya sorunlarınızı buradan ulaşacağınız Yasal Forum’da paylaşabilirsiniz. Her çeşit yasal programın ve bilginin paylaşıldığı tek adres Yasal Forum…

Haydi şimdi sende TIKLA  her tür yasal bilgiyi ve içeriği Yasal Forum’da paylaşmanın ve almanın keyfini yaşa!.. 

1 yorum

Yorum Yap