Araçlar (Diğer) Download Ücretsiz Program İndir

Fresh Download (Ücretsiz)

Yazar admin

Fresh Download en sevdiğiniz mp3 dosyaları, yazılım, resim koleksiyonları, video, vb. dosyaları hiçbir extra ücret istemeden yüksek hızlarda indirmenizi sağlayan ücretsiz bir download yöneticisidir. Fresh Download kolay kullanımlı ve çok hızlı indirme yöneticisinin diğer benzeri programlardan farklı, asla freeware ve shareware içermemesi, mp3 dosyaları, film dosyaları, resim koleksiyonları, vb. internetten dosya indirirken % 100 ücretsiz ve  hiçbir reklam (herhangi bir şekilde bant genişliği çalmak) içermemesidir. Ayrıca içinde hiçbir casus yazılım barındırmaz.

Fresh Download temel özellikleri:

– FTP, HTTP ve HTTPS protokollerinden dosyaları indirirken Turbo ücretleri mevcut internet bağlantısı (çevirmeli, kablo, DSL / ADSL, uydu, T1, vs) kullanır.
– Duraklat ve broken downloads, bırakılan bir Internet bağlantısını kurtarır.
– Çoklu bağlantı yöneticisi. Diğer birçok benzer yazılım sadece tek bir bağlantı indirme desteği ile mümkün olan en yüksek hızı elde etmek için uğraşırken, bu güçlü araç aynı dosya için aynı anda 4 bağlantı (8 bağlantıya kadar) kullanır. Kullanıcı raporlarına dayanarak, bu yöntem %400 e kadar sizin indirmenizi hızlandırabilir.
– Internet Explorer, Mozilla Firebird, Firefox, Netscape Communicator, Opera, Avant Browser, Crazy Browser, Maxthon / MyIE2, herhangi bir Windows işletim sisteminde Slim Browser (95, 98, Me, NT, 2000, XP, Vista, 7 kolay entegrasyon ). Basitçe bu popüler tarayıcılar ve Fresh Download devralacak herhangi bir URL yi yakalar.
– Düşük yoğunluklu periyotlar için Program indirme.
– Pano izlemesi ve sürükle bırak özelliği. Kolayca herhangi bir uygulamadan herhangi bir URL yi yakalar.
– Antivirüs desteği. Geçerli virüsten koruma yazılımı kullanarak herhangi bir virüs olasılığına karşı indirilen dosyaları tarar.
– HTTP ve FTP protokollerinde, parola korumalı sitelerden indirme yeteneği.
– HTTP ve FTP protokollerinde Proxy sunucu desteği bulunmaktadır.
– Mozilla Firefox 5, Firefox 4, Opera 11, Internet Explorer 9, Internet Explorer 8 dahil olmak üzere son browserlar için destek.
– Artı olarak içerisinde yerleşik bir Zip dosyası çıkarıcı vardır.

Buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Açılan sayfadan kullanıcı adı ve mailiniz ile kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi ardından programı indirebilir ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

3 Yorumlar