Antivirus Kampanyalar & Giveaways

G Data Internet Security 2014 (Kampanya) 90 Gün

G Data InternetSecurity, kapsamlı virüs koruması sayesinde en yüksek algılama oranlarının yanı sıra bilgisayarın etkinliksiz geçen sürelerinden yararlanmak için yeni Boşta tarama özelliği sunar. Ek olarak, şüpheli dosyaların bulut tabanlı sınama toplamı karşılaştırması ve sessiz güvenlik duvarı sayesinde, performans kaybına ve sıkıcı sorulara yol açmadan virüslere, solucanlara, Spam ve Hacker saldırılarına karşı mükemmel savunma elde edersiniz. Bir ebeveyn kontrolü sayesinde ek koruma sunar. 

Bilgisayarınızı spam, kötü amaçlı programlar, bilgisayar korsanlarına karşı korur. Ebeveyn kontrol modülü  ile çocukları korur.

Buradan ulaşacağınız sayfadaki boş alanlara adınızı, mail adresinizi, alttaki güvenlik kodunu yazın ve alt kısımdaki boş alana tık koyup işleminizi onaylayın. İçerisinde link bulunan mail alacaksınız. Gelen maildeki linki tıklayın lisansınızın bulunduğu sayfa açılacaktır. Buradan programı indirebilirsiniz.

 

Yorum Yap

5 Yorumlar

  • Merhaba, bu kampanya 2013 yılına ait ve sona ermiş. Bu sebeple artık bu kampanyadan faydalanamazsınız. Sitemizdeki diğer güvenlik kampanyalarına bakabilirsiniz…

  • Teşekkürler, YasalProgram…

    @kaçuri
    2014 sürümünde Türkçe dil desteği var mı net bilmiyorum, ama büyük ihtimal var, çünkü daha önceki sürümlerde vardı.

    Resmi Türkçe sitesi – http://tr.gdatasoftware.com/
    Türkiye Distribütörü –