GiliSoft DVD Ripper ( Hediye / Giveaway ) 3 Gün - Profesyonel İndir - Tam Sürüm Lisanslı Program İndir
CD Yazma Programı Format Dönüştürücü Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Video Oynatıcı

GiliSoft DVD Ripper ( Hediye / Giveaway ) 3 Gün

GiliSoft DVD Ripper kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, junk, spam klasörlerini kontrol etmeyi unutmayınız.

www.gilisoft.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.gilisoft.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekilişsiz kurasız $39.95 değerinde GiliSoft DVD Ripper lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya sonunda mail adreslerinize gönderilecektir.

IPod, PSP veya cep telefonu üzerinde DVD film izlerken sorun mu yaşıyorsunuz? Uyumluluk sorunları nedeniyle taşınabilir cihazlarınızda DVD filmleri seyredemiyor musunuz? Artık tüm bu sorunlar GiliSoft DVD Ripper sayesinde geride kalıyor. Yazılım, DVD filmlerinizi kopyalamanızı ve çeşitli formatlara dönüştürmenizi sağlar.  AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/MPEG-4 AVC, RM, MOV, XviD, 3GP gibi video ve popüler ses formatlarına DVD filmlerinizi dönüştürebilirsiniz. GiliSoft DVD Ripper, videolarınızı kesmenizi ve istediğiniz bölümleri birleştirmenizi sağlayan çok yetenekli ve çok yönlü düzenleme araçlarına sahiptir. Ayrıca, görüntü efektleri ayarlamak, videolara çerçeve ekleme, kırpma, filigran koyma, videolara altyazı ekleme ve çok daha fazlasını yapabilir. iPod, iPad, iPhone, PSP, cep telefonu, MP4 çalarlar vb. gibi cihazlara kopyaladığınız ve dönüştürdüğünüz DVD filmlerinizi ve müzikleri yükleyebilirsiniz. 

Özellikleri ve Faydaları:

Yüksek / Standart-Definition (HD / SD) Video Formatları  

AVI, MPEG-1/MPEG-2/MPEG-4, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC için DVD kopyalama. RM, MOV, M4V, XviD, 3GP, VOB, FLV, SWF, HD videolar için DVD dönüştürme: HD AVI, HD MPEG-2/4, HD H.264/MPEG-4 AVC, HD WMV, HD Quick Time, VOB HD, HD ASF, vb. gibi formatları destekler.

DVD’lerden Sesleri Çıkarın

Film müzikleri vb. gibi DVD’lerdeki sevdiğiniz müzikleri ve sesleri ayıklayın ve MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG, AU formatlarında kaydedin.

Filmlerden Görüntüler Alın

 Filmlerden anlık görüntüler alabilirsiniz. Filmlerde önizleme yaparken BMP, JPG, PNG resim formatında görüntüler kaydedebilirsiniz.

Multimedya Aygıtlar İçin Kopyalama

DVD filmlerinizi veya videolarınızı kopyalayarak ve dönüştürerek herhangi bir taşınabilir cihazda izleyebilirsiniz. DVD filmleri ve videoları iPod, iPad, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Xbox, Zune, NDS, Wii, 3GP cep telefonları, Windows Mobile cihazları ve diğerlerinde yükleyip izleyebilirsiniz.  

İstenmeyen Bölümleri Kes

Beğenmediğiniz bir video karesini ve istenmeyen bölümlerini kesebilir ve çıkarabilirisiniz.

Görüntü Efektleri Ekleme

Videolarınızın görüntü parlaklığı, kontrastı ve doygunluğu ayarlayabilirsiniz.

Altyazı Ekleme

Filmlerinize alt yazı dosyaları ekleyebilirsiniz. Ve iyi bir etki elde etmek için şeffaflık, dikey konum, yazı tipi, renk, boyut, stil, satır aralığı ve zaman gecikmelerini ayarlayabilirsiniz.

 

Filigran Ekleme

Filmlerinize filigran (resim veya metin) ekleyebilir, videolarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde korsanlığı önlemek için telif hakkına sahip olursunuz.

Video / Ses / Altyazı Kopyala – En iyi DVD Yedekleme Çözümü

DVD’lerden video / ses / altyazı kopyalayabilir ve MPEG2 video olarak kaydedebilirsiniz. Yüksek kalitede videolar, film müzikleri, sesler sorunsuz kopyalanır ve cihazlarınız için dönüştürülebilir.

DVD Kopyalama

DVD klasöründen ISO oluşturun.  DVD ISO dosyalarını DVD’lere yanık.

Destekler XP / Vista / Windows 7/8 (32 & 64)

 

77.6% Off (Save $380) – Special Offer İndirim fırsatını kaçırmayın
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

76 Yorumlar

  • Thanks YP!!. GiliSoft has super software!!!
    Please add my name to the good software is on the way list!!!