Araçlar (Diğer) Format Dönüştürücüler / Converter Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme Tasarım Programları

GiliSoft Slideshow Movie Creator (Giveaway)

GiliSoft Slayt Movie Creator, kolay kullanımlı ve güçlü bir fotoğraflardan slayt oluşturma yazılımıdır. Arkadaşlarınızla ve tüm sevdiklerinizle paylaşmak için 2D/3D geçiş efektleri ile video halinde fotoğraflarınızı birleştirebilir; isterseniz sunumlarınıza müzikte ekleyebilirsiniz. Kolayca fotoğraf koleksiyonlarınızı açabilir ve onları AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD ya da 3GP biçiminde kişiselleştirilmiş videolara dönüştürebilirsiniz.

GiliSoft Slideshow Movie Creator kullanıcı dostu arayüzü ile kolay bir kullanım sunar. Daha fazla kişiselleştirilme oluşturmak için müzikler ve fon müziği ekleyerek fotoğraflarınızdan sanatsal videolar oluşturabilirsiniz. Görüntüler arasında geçiş efektleri eklemek, aktarılan fotoğraflara hayal edebileceğiniz her türlü efektler vermek ve ekran sırasını ayarlamak GiliSoft Slayt Movie Creator ile son derece pratik ve kolaydır.

Özellikleri ve Yararları:

Çoklu Fotoğraf Biçimlerini Destekler

jpg, jpeg, png, bmp gibi birçok görüntü formatlarını destekler.

Fotoğrafları Düzenlemek Çok Kolay

Fotoğrafların yönünü ayarlayabilir ve fotoğraflara açıklamalar ekleyebilirsiniz.

Çeşitli Ses ve Video Dosyalarını Destekler

MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, M4A, AU dosyaları, hatta AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4 AVC, AVCHD dâhil desteklenen video formatlarını içe aktarabilirsiniz.

Birçok 2D/3D geçiş efekti

300’den fazla 2D/3D video geçiş efektleri. Önceden tasarlanmış temalar bulunmaktadır. Slayt video yapmak için önceden tasarlanmış bir sürü temalar sunar. Kullanıcı tanımlı başlıklar için fragman başlık ve fragman tasarımı destekleyen slayt videolar oluşturmanızı sağlar. Malzeme olarak resim veya video klip seçebilirsiniz.

Anında ve Kullanışlı Önizleme

Gerçek zamanlı önizleme desteği ile fotoğraf slayt gösterilerini ve herhangi bir ayar değişikliğini anında görebilirsiniz.

Video Formatına Destek

AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RMVB, MOV, XviD ya da 3GP formatında videoları destekler.

Sistem Desteği:  Windows 2000/2003/XP/Vista/Windows 7/8 (32 & 64)

—————————————————————————————————————————————–

Yasal Programa Sizde Destek Olun…                     

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Foruma üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın… (En yeni  kampanya haberleri ve ücretsiz programlar burada paylaşılıyor)

187 Yorumlar