Günün Ücretsiz Yazılımı: TuneChef M4V Copy 3.0.2 - Profesyonel İndir - Tam Sürüm Lisanslı Program İndir
Format Dönüştürücü Kampanyalar & Giveaways

Günün Ücretsiz Yazılımı: TuneChef M4V Copy 3.0.2

Yazar admin

 

TuneChef M4V Copy, M4Vleri MP4 formatına çevrilip çeşitli cihazlarda izlenebilmesi, düzenlenebilmesi ve transfer edilebilmesi için tasarlanan güçlü bir m4v dönüştürücüdür. M4v aracı bir kaç saniye içinde dönüştürme yapabilmektedir.

Genel

M4V klipleri bilgisayarınızda bulun ve iTunes kütüphanesinden seyredin.

Kampanya Hakkında

Buradan 24 saat içinde indirebilirsiniz.

Program Detayları

www.tunechef.com

Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1

42.9 MB

Bu program piyasada 45.95 USD fiyatla satılıyor.

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

6 Yorumlar

  • Bu durum için bir çalışmamız olacak, yakın zamanda düzelecektir. Çok teşekkürler.

  • Yasal Program sitesinin yeni formatı içerisinde bulunan Ücretsiz Programlar sekmesi altında paylaşılan bazı programların eski versiyonları karışıklığa neden olabiliyor. Programların sadece güncel versiyonlarının sekme altında yer bulması ve eski versiyona sahip program paylaşımlarının sekme altından kaldırılması karışıklığın önüne geçebilir.

  • Yasal Forum istediğimiz ilgiyi görmedi bir türlü ayrıca verilen emek ve harcanan vakit bizi çok yordu. Bu sebeple kapatma kararı aldık. Değerli yorumlarınız ile buradan bize destek olabilirsiniz. (Önerilerinizi bekliyoruz)

  • Yasal Forum altında yapılan paylaşımlar ile Yasal Program üzerinde yapılan paylaşımlar aynı ancak Yasal Forum’a yorumları ile katılan kişi sayısı az olsa da bazı kampanyalar altına yöneltilen yorumlar ve ara sıra farklı isimlerin yapmış olduğu paylaşımlar ile Yasal Forum’un havası daha farklıydı.

    Sitenin yeni formatı daha sade ancak mevcut formata alışmak biraz zaman alacak.

  • Merhaba, artık tüm paylaşımlarımızı Yasal Program üzerinden yapmaktayız. Yasal Forum’da ne paylaşıyorsak burada da yine aynı paylaşımlara devam ediyoruz. Değişen bir şey yok aslında…

  • Daha önce günlük FORM sayfanız vardı çok yararlanıyorduk neden kaldırdınız acaba iyi çalışmalar.