Güvenlik Programları Kampanyalar & Giveaways

Handy Safe Pro (Kampanya)

Yazar admin

Handy Safe Pro şifre, kredi kartı detayları, mail hesapları vb. gibi tüm önemli bilgilerinizi güvenli olarak saklayabileceğiniz cüzdan yazılımıdır. Artık tüm şifrelerinizi güvenle yanınızda taşıyabilecek ve anında onlara erişebileceksiniz.   Handy Safe Pro bilgilerinizi  448-bit Blowfish şifreleme yöntemi ile şifreleyerek  güvence altına alıyor.  Blowfish ile şifrelenmiş datayı  kırabilecek bilinen herhangi bir yöntem henüz bulunmuyor.

Handy Safe Pro birçok hazır şablon ve ikon ile geliyor. Bu şablonlar sayesinde kayıtlarınızı girmeniz oldukça pratik. İsterseniz var olan şablonları özelleştirebiliyorsunuz yada kendi ihtiyacınıza uygun yeni şablonlar oluşturarak daha sonra ki girişlerde kullanmak üzere kaydedebiliyorsunuz.

Silinen kayıtlar hemen kaybolmuyor. Çöp kutusuna taşınıyor. Buradan kaldırdığınız zaman tamamen silinmiş oluyor. Böylece kazayla kayıt silinmesi önlenmiş oluyor. Handy Safe Pro alt klasör oluşturma desteğine sahip. Böylece kayıtlarınızı daha düzenli olarak saklayabiliyor ve yönetebiliyorsunuz.

Buradan  ulaşacağınız sayfadaki boş alana mail adresiniz yazın ve telefonunuzun işletim modelini seçip onaylayın. Kısa bir süre sonra programın lisans anahtarı ve indirme bağlantısı mail hesabınıza gönderilecektir. 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar