Hard Disk Ücretsiz Program İndir

HDClone 4.3.1 Free (Ücretsiz)

HDClone, herhangi bir ATA, SATA veya USB sürücünün bir kopyasını oluşturmanızı kolaylaştıran basit bir araçtır. Daha büyük bir sabit disk için geçerli Windows kurulumunu başka bir sabit diske kopyalamak için ideal bir seçimdir. HDClone otomatik olarak herhangi bir ekstra kapasite oluşturmak için bölümleri genişletecektir. Program aynı zamanda basit bir yedekleme aracı olarak kullanılabilir.

Sizin için sabit diskinizdeki tek bir bayt bile çok önemliyse bir disk klonlama yazılımları bir diskin mükemmel bir kopyasını alabilmektedir. HDClone Free Edition da bu işi iyi bir şekilde yapabilen yazılımlardan biri.
Diskinizin kopyasını almanız hem verileriniz koruyacak hemde bir gün işletim sisteminizin başına bir felaket gelirse klonladığınız kopyayı tekrar yükleyerek bilgisayarınızı hiç bir şey olmamış gibi kullanabilmenizi sağlayacaktır.
Piyasada bir çok kaliteli ticari disk klonlama yazılımı bulabilirsiniz.HDClone Free Edition bu ticari yazılımlardan daha iyi olmamakla birlikte bir ev kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahip.
HDClone Free Edition’ın ticari olan yazılımların karşısında ki zayıf yönlerinden biri,ticari yazılımlar gibi işletim sistemi içerisinde çalıştırılamaması.HDClone Free Edition’ı çalıştırmak için bir diskete,CD veya DVD’ye yazılması gerekiyor.

Yorum Yap

1 yorum