Kampanyalar & Giveaways Veri Kurtarma

Hetman Partition Recovery (Kampanya) 24 Saat

Hetman Partition Recovery: Hard Drive Recovery SoftwareHetman Partition Recovery, yanlışlıkla sildiğiniz veya sistemdeki bir sorun sebebiyle yok olan önemli verilerinizi güvenli bir şekilde orijinal dosya ve klasör yapısıyla kurtarmanızı sağlayan bir veri kurtarma yazılımıdır. Bozuk FAT ve NTFS dosya yapısına sahip disklerden kayıp verilerinizi ve önemli bilgilerinizi geri alacaktır. Mevcut bölümlere ek olarak, tüm önceden oluşturulan birimleri keşfeder. Silinen birimlerden dosya arama ve kurtarmanıza izin verir. En son sürüm Windows 10 işletim sistemine kadar tüm Windows sürümlerinde kullanılan FAT ve NTFS dosya sistemlerinin tüm sürümlerini destekler. Bu sabit disk kurtarma yazılımı ile her türlü depolama medya cihazınızdan silinmiş verilerinizi kurtarabilirsiniz. 

 

Genel

Adım adım size yol gösteren yazılım ile kolayca üç adımla kurtarma işlemi yaparak önemli kayıp verilerinizi geri getirebilirsiniz.

Formatted Disk Recovery

Recovers Data after a System Failure

 

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasının alt kısmında bulunan sosyal medya ikonlarından birini kullanarak kampanyayı takipçilerinize paylaşarak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz. Eğer sosyal medya hesaplarından hiç birine sahip değilseniz veya kampanyayı duyurmak istemiyorsanız o zaman geri sayım yapan sayacın sıfırlanmasını da bekleyerek programa ücretsiz ulaşma imkanına sahipsiniz.  

Program Detayları

Windows sistemler…

Fiyatı: $99.99

Resimler

File Formats

Hetman Partition Recovery

 

Yorum Yap