Antivirus Araçlar (Diğer) Hediye ve Çekilişler

Hitman Pro 3.5 (5 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir. 

1-namnam 2-toppi 3-evolin 4-sadpunk 5-Bluer19

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.surfright.nl ye desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. 

www.surfright.nl sponsorluğunda sizlere 17.95€ değerinde 5 adet Hitman Pro lisansı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 10 Eylül 2011 Saat: 15:00

Çocuğunuzun sağlık durumu iyi gözükmemektedir ve onda bir virüs enfeksiyonu şüphesiyle doktora götürürsünüz. Fakat doktor hiç bir şey bulamaz ama çocuk hala çok iyi gözükmemektedir ve kendini iyi hissetmediğini söylediğinde ne yaparsınız? Tabii ki, ikinci bir görüş için başka bir doktora giderdiniz. İşte Hitman Pro‘da bilgisayarınız için aynıdır. Hitman Pro alınmış tüm güvenlik önlemleri (örneğin anti-virüs yazılımı, güvenlik duvarları, vb gibi) rağmen bilgisayarınıza bulaşmış kötü amaçlı yazılım (virüs, trojan, rootkit, vb.) Bilgisayarınızı kurtarmak için tasarlanmış ikinci bir görüş yazılımıdır. Diğerlerinin bulamadığını bularak tertemiz bir sisteme kavuşturur sizi. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Neden ikinci bir görüş?

Araştırmalar, mevcut anti-virüs programının %100 koruma sağlamadığını çünkü bilgisayarların enfekte alma şansının çok olduğunu gösterir. “Anti virüs programının varlığına rağmen, bilgisayarların %32 virüsten etkilemiştir.”Sadece tek bir antivirüse dayanmak tamamen sizi korumak için yeterli değildir. Güvende olduğunuzdan emin olmak için ikinci bir kaynak gerekiyor. Ancak çoğu durumda, ikinci bir antivirüs programı yüklemek kalıcı bir çözüm değildir. İki antivirüs programı bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde etkiler. Hatta bazen çakışmalardan dolayı bilgisayarın çökmesine neden olur. Hitman Pro herhangi bir çakışma olmadan mevcut güvenlik programları ile birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Hızla bilgisayarınızı tarar (en az 5 dakika) ve (tarama birkaç dakika hariç) bilgisayarınızı yavaşlatabilir değildir. Hitman Pro yüklü olması gerekmez. USB flash sürücüden doğrudan çalıştırılabilir, bir CD/DVD, yerel veya ağa bağlı sabit diskte olabilir. Hitman Pro’yu ikinci bir görüş almak için kullanabilirsiniz.

Davranışsal Tarama

SurfRight malware (davranış) ortak özelliklerini belirlemek için kötü amaçlı yazılım dosyaları kapsamlı bir araştırma yapar. Hitman Pro istemci kötü amaçlı yazılım özelliklerine sahip virüs etkinliklerini ya da suspicous dosyalar için bilgisayarınızı tarar, Davranışsal Tarama’yı bu araştırma için kullanır.

Tarama Cloud (Bulut)

Hitman Pro istemcisi, kötü niyetli yazılımın gerçek olup olmadığının onayı için Tarama Cloud olarak  gönderir. Tarama Cloud İnternet üzerinde ikamet eden, birden fazla bilgisayar  kümesidir. Tarama Cloud  bu talebe yazılımı kontrol ederek yanıt verecektir:

  • Güvenli
  • Kötü niyetli
  • Bilinmeyen

 5 farklı anti-virüs programını kullanarak dosya taranır. Bu anti-virüs programları her dosyayı analiz eder ve “güvenli” ya da “kötü niyetli” diye yanıt verir.

Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme

Analiz edilen dosyalarda zararlı tespit edilirse onu temizleyebileceğiniz gibi isterseniz karantinaya da alabilirsiniz. 

Hitman Pro kimler kullanmalıdır?

  • Bilgisayar kullanıcıları: Mevcut anti-virüs programınızın tam koruma sağladığından emin değilseniz eğer Hitman Pro, hızlı bir şekilde  sisteminizi kontrol etsin. (en az 5 dakika ).
  • Danışma Yardım ve Destek kuruluşları: Virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılım için hızlı bir kontrol olarak Hitman Pro Serbest Tarama kullanabilirsiniz. USB veya CD/DVD çalıştırılabilir. Hiçbir kurulum gerektirmez.
  • Web sitesi sahipleri:  Ziyaretçileriniz hızlı bir şekilde ikinci bir görüş için bir hizmet olarak Hitman Pro Serbest Tarama sunabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri:
Windows XP, Vista, 2000, 2003, 2008 and Windows 7
Dil Desteği:
English, Dutch, French, German, Spanish, Arabic, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Estonian, Greek, Hindi, Hungarian, Italian, Macedonian, Polish, Portuguese (Brasil), Russian, Swedish, Turkish 
————————————————————————————————–

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takipedebilirsiniz.Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz birebir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Kampanya haberimizi Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

123 Yorumlar

Yorum Yap