Araçlar (Diğer) Resim Düzenleme

HyperCam 3.3 (Kampanya)

Yazar admin

HyperCam 2 versiyonu  Şimdi ÜCRETSİZ! Hyperionics firmasınız başarılı ürünü şimdi dünya çapında kullanım için ücretsiz sunulmaktadır.

HyperCam yazılımı  sunumlar, yazılım eğitimi, demolar, öğreticiler ve eğlence için, monitördekileri doğrudan AVI film olarak (ScreenCam) kayıt eden güçlü video yakalama yazılımıdır!  HyperCam görüntü kayıtlarına metin notları, ses ve ekran notlarını eklemeyi destekler ,ayrıca Kare hızı ve video yakalama sıkıştırma kalitesi seçebilirsiniz.  32 bit ve Windows 7, Vista, XP, 2000 ve 64 bit sürümleri ile uyumludur.

HyperCam , kullanımı kolay ama etkili bir ekran yakalama ve düzenleme programıdır .Ekrandaki eylemleri,  yakalanan dosyaları düzenlemek kaydetmek için tasarlanmıştır.Profesyonel veya  sadece eğlence için video sunumları , öğreticiler , film ya da oyun kayıt edebilirsiniz . HyperCam  imleç hareketleri, menü seçimleri, açılır pencereler ve ekranda gördüğünüz her şeyi yakalar ve bu alanı sizin belirtmenize olanak tanır.

Buradan ulaşıp indireceğiniz Rar dosyası içinde program ve lisans bir arada bulunuyor. Bu sürüm Chip online özel versiyondur.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

3 Yorumlar