Kampanyalar & Giveaways Tasarım Programları Teknoloji

iClone 5.51 Standard Gerçek Zamanlı Bir 3D Animatörü

iClone 5.51 Standard, hareketli 3D grafikler, animasyonlar ve video birleştirme işlevleri ile değişik tarzda görüntüler oluşturmanızı sağlayan güçlü bir 3D animasyon üretim animatörüdür. IClone5 yayın aracı, eğitim için tasarlanmış, dijital aktörler, ortamlar, güçlü ve Microsoft Kinect-ready motion capture ile yayıncılık, hareket yakalama özellikli görsel efektler için gerçek zamanlı bir animatördür. Yazılım ile gerçekçi 3D animasyonlar oluşturabilir ve sürükle / bırak desteği sayesinde üzerinde anlaşılması kolay bir çalışma fırsatı yakalayabirsiniz. iClone5 Standard 3D gerçek zamanlı animasyonları, video ile birleştiren yeni özellikler sunar. Animasyonları eğlenceli ve mantıklı kılan aktörlerle, sahne grubu arasındaki akılcı etkileşimi yaşayın.

iClone5 gerçekçi olacak şekilde hareket kabiliyetine sahip, animasyon karakterleri oluşturmanızı mümkün kılar. Sahne, kostüm, arka plan, kamera açıları, aydınlatma ve özel efekt ayarları ile bütün bir film ayarlanabilir. Bu arada, kendi küçük animasyonlu resimlerinizi avatar olarak kayıt etmenize imkân sağlar.

iClone 5.51 Standard dijital aktörler ortamlar ve efektler için gerçek zamanlıdır

Özelleştirilmiş hareketler üretmek için Kinect Motion Capture sisteminin önündeki cisimleri hareket ettirerek ev içi animasyonlar oluşturabilirsiniz. Fiziksel hazır bir kütüphane ile birlikte güçlü bir gerçek zamanlı fizik motoru, sahneler, aktörler ve nesnelerle dinamik etkileşim sağlar. IClone5, öğrencileri, profesyonelleri ve bağımsız film yapımcılarını 3D animasyonun gerçek zamanlı sanatı haline getirir.

iClone 5.51 Standard

Sonuç olarak denilebilir ki; hareketli grafikler, 3D animasyonlar ve videoları birleştirmek için güçlü bir animasyon aracıdır.  

Fiyatı: Normal fiyatı $79.95

Video Belleği: 1GB

Dosya Boyut: 466 MB

RAM: 5GB ücretsiz Hard Disk Space

Yayıncı Şirketi: Reallusion Inc. https://www.reallusion.com/iclone/

Çözünürlük: 1024 x 768

Color Depth: True Color (x32)

Graphics Card: NVidia Geforce GTX 400 Series/ AMD Radeon HD 5000 Series

Sistem Gereksinimleri: Windows 10, Win 8, Win 7 SP1

Minimum Gereksinim: Dual core CPU ve üzeri

Kampanya sayfasına aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KAMPANYA

3 Yorumlar

  • sayın admin seri numarası olmadan ilerlemeyen bir program açıklaması dahi yok nasıl bir işlem yapılacak yazmazsanız olmaz.

  • So geht’s: iClone 4 Pro aktivieren:

    Für die Installation von iClone 4 Pro benötigen Sie eine Seriennummer. Um die zu erhalten, legen Sie auf der Aktionsseite einen kostenlosen Account an. Nach der Bestätigung Ihrer E-Mail-Adresse erhalten Sie die Seriennummer im Reallusion-Konto, mit der Sie die Vollversion installieren können.

    burada aktionsseite yazan yere tıklayınız ve itenenleri yapınız serial nosunu alıyorsunuz.

Yorum Yap