Hediye ve Çekilişler Şifreleme Programları

ImlSoft USB Disk Guard (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Kampanyamız sona erdi.

Lisanslarınız gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, junk, spam vb. mail bölümünü kontrol etmeyi unutmayınız.

www.imlsoft.com adesteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.imlsoft.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekilişsiz kurasız $34.95 değerinde ImlSoft USB Disk Guard lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya sonunda mail adreslerinize gönderilecektir.

ImlSoft USB Disk Guard, kolay kullanımlı ve etkili bir USB flash sürücü şifreleme programıdır. Sabit disk, hafıza kartı ve diğer taşınabilir depolama cihazlarınızdaki önemli verilerinizi güvenle şifreleyerek saklamanızı sağlar. Önemli verilerinizi korumak için tasarlanmış güçlü bir USB sürücü şifreleme yazılımıdır. ImlSoft USB Disk Guard ile önemli kişisel ve şirket, iş bilgilerinizi USB üzerinde çaldırma derdi endişesi olmadan her yere taşıyabilirsiniz.

USB Sürücü Şifreleme

Aşağıda USB sürücüyü şifrelemeyi nasıl yapacağınız adım adım anlatılmıştır. Not: imlSoft USB Disk Guard şifreleme sırasında otomatik olarak USB sürücüsünü biçimlendirecektir. Bu yüzden şifrelemeden önce diskinizdeki önemli dosyaları yedeklemenizi öneririz.

1. Adım: USB sürücüye bilgisayara takın.

2. Adım: Hedef USB sürücü seçin ve güvenli alanının boyutunu ayarlayın ve ardından Yükle’yi tıklatın.

3. Adım: Kullanıcı adı ve en az güvenli alan için uzunluğu altı karakterden oluşan bir şifre oluşturup, Tamam’ı tıklatın. USB sürücü üzerinde oluşturulan güvenli alan ve USB sürücü şifrelenmiş demektir.

USB Sürücü Dosyaları Şifreleme

Adım 1: Öncelikle USB’yi şifreleyin.

Adım 2: USB sürücüyü şifreledikten sonra USB sürücüde güvenli bir alana oluşturulur. Doğru şifre ile açmak için USB sürücü üzerinde güvenli alanda çift tıklayıp açın. Not: Salt okunur modu altında, güvenli alan üzerinde tüm dosyaları salt okunur, bu şekilde daha fazla koruma elde edilir.

Adım 3: Güvenli alana parola ile korumak istediğiniz dosyaları sürükleyip bırakın. Dosyalar alanda güvenle taşınacak şekilde şifreli olacaktır. Not: Ek yazılıma gerek olmadan herhangi bir bilgisayarda doğru şifre ile USB sürücü üzerindeki güvenli alanı açabilirsiniz.

USB Sürücüsünün Şifresini Çözme

USB sürücünüzün şifresini kaldırmak için, USB sürücü şifreleme yazılımını kaldırabilirsiniz. Not: USB Disk Guard’ı kaldırırken, USB aygıtı biçimlendirilir. Yani programı kaldırmadan önce cihazınızdaki verileri yedeklemek öneririz.

1. Adım: USB sürücünüzü bilgisayarınıza takın.

2. Adım: Hedef USB sürücüsünü seçin, kaldırı tıklayın.

3. Adım: Doğru kullanıcı adı ve şifrenizi girin ve ardından OK’a basın. imlSoft USB Disk Guard, USB sürücünüzden kaldırılır. USB sürücünüz artık şifresizdir.

USB Sürücüsündeki Dosyaların Şifresini Açma

Adım 1: Bilgisayara USB sürücü takın ve USB sürücünüzü açın.

Adım 2: Güvenli alanı çift tıklatın ve yukarıdaki attı iletişim kutusuna doğru parolayı girin ve ardından güvenli alan açılacaktır.

Adım 3: Güvenli alandaki dosyaları sürükleyip başka bir noktaya kaydedebilirsiniz. Onları güvenli alanın dışına taşıdığınızda şifreleri çözülür.

Sistem gerekliliği:

Windows 2000/2003/XP/Vista/Windows 7 (32 & 64)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

303 Yorumlar