Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

IObit Driver Booster Pro & Kingsoft Office Suite Professional 2013 (Kampanya)

IObit Driver Booster Pro yazılımının 6 aylık lisansına ve  Kingsoft Office Suite Professional 2013 yazılımının da 1 yıllık lisansına ücretsiz ulaşabilirsiniz…  

 

Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Sayfadaki Get Free Gift Now butonuna basın indirme linkleri ve lisanslar görünecektir.

Yorum Yap

2 Yorumlar

  • Kingsoft Office Suite 2013 yazılımı; Word, Excel ve Powerpoint dosyalarının tümünün açabiliyor, üzerinde düzenleme yapabiliyor ve bu dosyaları sıfırdan oluşturabiliyor. Yani Microsoft Office ile yapılan tüm temel işlemleri yapabiliyor. Ayrıca bu dosyaları açarken hiçbir bozulma da olmuyor. Oldukça başarılı bir biçimde çalışma imkanı sunuyor.

    Yazılımın içeriğinde bir de PDF dönüştürme aracı bulunuyor. Bu araç sayesinde elinizdeki Word, Excel ve Powerpoint dosyalarını PDF dosyası biçiminde kaydedebiliyorsunuz. Yine yazılımla elinizdeki Powerpoint dosyalarını Word dosyası haline de getirebiliyorsunuz. Çoklu sekme özelliği ile de aynı anda birden fazla belge üzerinde çalışabiliyorsunuz.

    Microsoft Office için inanılmaz bir alternatif ! Ücretsiz, sistem kaynaklarını çok az kullanan, sabit diskinizde çok az yer kaplayan bir yazılım. Hem Microsoft’un DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT biçimli dosyalarını tanıyor ve üzerinde işlem yapabiliyor hem de PDF biçimini destekliyor.

    Tek dezavantajı türkçr dil seceneği yok