Anti-Malware Kampanyalar & Giveaways Şifreleme Programları Sürücü / Driver

IObit Halloween Giveaway (Kampanya) 4 Gün

IObit firması Cadılar Bayramı‘na özel tüm kullanıcılara birbirinden güzel 3 farklı yazılım hediye ediyor. Eşsiz “Dual-Core” anti-kötü amaçlı yazılım motoruna sahip IObit Malware Fighter Pro, sistem sürücülerini güncelleyerek bilgisayarınızın daha etkin çalışmasını sağlayan Driver Booster PRO ve önemli verilerin çalınması, kaybolması veya sızdırılmasını engelleyen ve kullanıcının gizliliğini koruyan Protected Folder yazılımlarına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

GenelEşsiz “Dual-Core” anti-kötü amaçlı yazılım motoru, IObit Malware Fighter programını daha güvenli bir bilgisayar sağlaması, casus yazılım gibi her türlü kötü amaçlı yazılım, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi tüm zararlıları algılamasını ve temizlemesini mümkün hale getirmektedir. Gerçek zamanlı koruma ve yaratıcı Bulut Teknolojisi sayesinde, bilgisayarınızın her zaman güvenli olmasını sağlar.

Driver Booster, en etkili ve kolay sürücü güncelleme aracıdır. Eski sürücüler bilgisayarınızın performansını etkiler ve yavaşlatır, ayrıca sistem çökmelerine yol açabilir. Bu gibi durumlarda Driver Booster size zaman kazandırır, sadece tek bir tıklama ile sizin için doğru güncelleştirmeleri tarar, tanımlar ardından yeni sürücüleri otomatik olarak yükler.

Protected Folder, önemli verilerin çalınması, kaybolması veya sızdırılmasını engelleyen ve kullanıcının gizliliğini koruyan bir dosya dolabıdır. Klasör ve dosya kilitlemek için, sadece sürükleyin ve korumalı klasörün içine bırakın. Tüm verileriniz bu klasörün için gevende olacaktır.

Kampanya HakkındaBuradan ulaşacağınız facebook sayfasına giriş yapınız. Öncelikle facebook sayfasını beğenin ve kampanyayı kendi facebook duvarınızda paylaşın. Açılacak bölümdeki resimde tam 7 tane saklı hayalet bulunmaktadır. Resmin üzerine tıklayarak hayaletleri bulmaya çalışın. Bulduğunuz her hayalet size hediye programlardan birini kazandıracaktır. Her bulunan hayalete karşılık bir indirme bağlantısı çıkacaktır. Bu bağlantıya tıklayarak hediye programın indirme bağlantısı ve lisans anahtarının içerisinde bulunduğu metin dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Eğer hayaletleri bulamazsanız veya farklı bir hediye yazılım için tekrar oynamak isterseniz bir arkadaşınızı davet ederek tekrar resimde hayalet bularak hediye yazılım kazanabilirsiniz.

Hediye lisanslar 6 Aylıktır.

Program DetaylarıWindows 2000/XP/Vista/7/8

IObit Malware Fighter 2 PRO  31.2MB Fiyatı: $19.95

Driver Booster 2 PRO 9.56 MB Fiyatı: $22.95

Protected Folder 3.40 MB Fiyatı: $19.95

Resimler

1 yorum

Yorum Yap