Kampanyalar & Giveaways Mobil

iPhone Kullanıcılarına Ücretsiz 30 GB OneDrive Depolama!

Microsoft’un bulut depolama alanı OneDrive, ücretsiz depolama miktarını iki katına çıkardığını duyurdu. Sadece Eylül Ayının sonuna kadar sürecek bu kampanya ile ücretsiz 30 GB bulut alana sahip olabilirsiniz.  Yeni piyasaya sürülen iPhone 6 telefonlar ve işletim sistemi iOS 8 için böyle bir kampanya başlatan Microsoft, yeni iOS 8’e geçişler için daha fazla ücretsiz depolama alanı sunarak kullanıcıların beğenisini kazanmayı planlıyor.  Ücretsiz depolama alanını kazanmak için yapmanız gereken OneDrive kaydolmak ve Eylül sonuna kadar kamera rulo için otomatik yükleme özelliğini etkinleştirmek. (Bu özelliği isterseniz sonra kapatabilirsiniz)  Güzel haber iPhone kullanıcısı olamayanlarda bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Windows sistemli telefon kullananlar ve Android cihazlara sahip olanlarda bu harika kampanyadan yararlanabilirler.  (Kampanya OneDrive kamera rulo kullanan herkes için geçerlidir, Windows kullananlar Windows Phone Store’dan,  Android kullananlar da Google Play Store uygulamayı indirebilirler)  

 

Genel

Not: Microsoft hesabı olanlar (Hotmail hesabı) ve Android kullanıcıları OneDrive uygulamasını Google Play’den indirip kurabilirler. Uygulamaya giriş yaparak fotoğraf yedeklemeyi aktif etmeniz gerekiyor. Telefondan ne kadar depolama alanına sahip olduğunuzu göremezseniz bilgisayarınızdan OneDrive sitesine üye girişi yaparak toplam depolama alanınızı görebilirsiniz.

Unutmayın bu kampanya sınırlı bir süre için geçerli…

 

Kampanya Hakkında

Buradan daha fazla bilgiye ve OneDrive uygulamasının indirme bağlantılarına ulaşabilirsiniz.

Program Detayları

Kampanya OneDrive kamera rulo kullanan herkes için geçerlidir, Windows kullanıcılar Windows Phone Store’dan,  Android kullanıcılar da Google Play Store uygulamayı indirebilirler.

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar