Araçlar (Diğer) Mobil

iPhone Screen Recorder (Windows) JailBreak olmadan Kayıt Programı

Yazar admin

iPhone Screen Recorder, Apple markasına sahip mobil cihazların ortak bir sorunu olan ekran kaydetme sorununa bir çözüm olarak geliştirilmiştir. iPhone Screen Recorder Windows kullanıcıları için telefonlarından ekran görüntüsü alma imkânı sunuyor. Aynı zamanda kablosuz bir şekilde iphone ekranını bilgisayara yansıtarak kontrol etmemize ve Windows işletim sistemine sahip bilgisayarımız üzerinden birçok işlemi yapmamıza imkân tanyor.

iPhone Screen Recorder ile Ekran Görüntüsü Kaydetme Problemine Son

iPhone Screen Recorder programı ile birlikte kablo kullanmadan kablosuz bir şekilde bilgisayar ekranımıza iphone marka cihazınızı yansıtarak telefonda gerçekleştirdiğiniz birçok işlemi bilgisayarınızdan da yapabilirsiniz. Aynı zamanda İpad cihazlar ile de uyumlu çalışan basit yapısı ile öne çıkmayı başarıyor. Kolay kurulum ve bağlantı imkânıyla kullanıcı dostu bir yapı içeriyor.

Ana görevi ekran kaydetmek olsa da telefonunuzdaki uygulamalara da erişmenize imkân sağlıyor. Aynı zamanda ses de kaydeden program jailbreak yapmadan telefonunuzu yansıtmanıza olanak sağlıyor. Uygulama Windows 10, Windows 8, Windows 7 ve Windows XP sürümleri ile uyumlu çalışıyor ve bilgisayarınızın işletim sistemine göre kendini optimize ederek performans anlamında bir kayıp yaşanmasını engelliyor.

iPhone Screen Recorder,iPhone Screen Recorder indir

Jailbreak yapmanıza gerek duymayan iPhone Screen Recorder programı birçok özelliği ile kullanıcısını oldukça memnun ediyor. AirPlay yansıtma adı verilen özelliği ile iphone veya İpad cihazınızı tek bir tuş ile bilgisayar ekranına yansıtmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca tek bir tuş ile kayda başlama özelliği sayesinde hızlı bir kullanım sağlıyor. Kaydettiği görüntünün de türünü seçmenize imkân tanıyor. MP4, FLV ve GIF formatlarını destekleyen yazılım yeni gelen güncellemeleri ile birlikte diğer kayıt türlerini de destekleyebilir. Oyun oynarken veya başka bir işlem yaparken hızlı bir şekilde ekran görüntüsü alıp, en yüksek kalite ile kayıt yapabilirsiniz. iPhone Screen bilgisayara aktardığınız görüntüde herhangi bir kayıp yaşanmadan kaydedilmesini sağlıyor. Apple kullanıcıları arasında hızla yükselmeye ve popüler olmaya devam etmektedir.

iPhone Screen Recorder indir

HEMEN İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak