CD Yazma Programı Kampanyalar & Giveaways Video Düzenleme Video Oynatıcı

iSkysoft Video Editor & DVD Creator (Kampanya) 5 Gün

iSkysoft Video Editor, kendi ev sinemalarınızı ve videolarınızı oluşturmanızı sağlayan bir yazılımdır. Sadece videoları sürükleyip bırakarak, yumuşak geçişler, profesyonel efektler ve arka plan müziği ile mükemmel zamanlanmış kendi filmlerinizi oluşturabilirsiniz. Bu video düzenleme yazılımını kullanmak çok basittir. AVI, MP4, MPG, WMV, MKV, MTS, TS vb. gibi en popüler videoları destekler. 

iSkysoft DVD Creator, video ve ses dosyalarından DVD menüleri ile DVD’ler oluşturmanıza olanak sağlar. Bu oluşturulan DVD’leri DVD çalarlar, bilgisayarlar ve taşınabilir DVD oynatıcılarda izleyebilirsiniz… 

 

Genel  iSkysoft Video Editor videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyerek onları iPod touch, iPhone (iPhone 5S) dâhil, iPad, PSP, Samsung Galaxy, BlackBerry ve diğer popüler taşınabilir cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.  

Kampanya Hakkında

iSkysoft’un Anneler gününe özel düzenlediği bu kampanyada 2 yazılım birden hediye ediliyor. Buradan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz, lisans almak için isim ve mail adresinizi ilgili bölüme girip “Get Keycode” yazan butona tıklamanız yeterli.

Program Detayları

Güncel sürüm V3.5.0 
İndirme boyutu 58.2 MB (iSkysoft Video Editor)
Windows XP, Vista, 7, ve 8 Destekler (32-bit ve 64-bit)

Fiyatı: $35.00

Window 8/7/NT/2000/2003/XP/Vista (iSkysoft DVD Creator)

Fiyatı: $25.00

Resimler 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak