Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Kaspersky Mobile Security 9 (Kampanya) 3 Ay

Her gün arama yapıyor, SMS gönderiyor, internete göz atıyor ve sosyal ağlarla iletişim kuruyorsunuz. Akılı telefon sizin hayatınız. Kaspersky Mobile Security özel hayatınızı gerçekten özel tutar.

Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Koruma ve Güvenlik Duvarı

Kaspersky Mobile Security akıllı telefonunuzu korumak için her şeyi sağlar: Kötü amaçlı yazılımlardan gerçek zamanlı koruma, istek üzerine veya zamanlanmış anti-virüs taramaları, kablosuz otomatik güncellemeler ve önceden tanımlanmış güvenlik düzeyiyle uyumlu olarak tehlikeli ağ bağlantılarını engelleme. Yazılım Türkçe dil desteği mevcuttur.

Kayıp veya çalınmış bir akıllı telefonun yerini bulun

Yerleşik GPS Bul işlevini kullanarak kayıp veya çalınmış bir akıllı telefonun yerini bulabilirsiniz.

Kişileri, fotoğrafları ve dosyaları yetkisiz erişime karşı güvenceye alın

Tüm dijital varlıklarınızı şifreli klasörlerde depolayabilir ve akıllı telefonunuzu kaybolur veya çalınırsa uzaktan engelleyebilir veya silebilirsiniz.

Gizlilik Koruması – yalnızca siz görün

‘Gizli’ tutmak istediğiniz kişiler ve telefon numaraları üzerinde özel denetiminiz vardır. Tek bir tuşla telefon defteri girişlerini, SMS’leri ve arama günlüklerini gizleyin ve gösterin.

İstenmeyen aramaları veya SMS’leri engelleyin

Kişileri kara listelere ve beyaz listelere atayarak, rahatsızlık veren aramaları ve SMS’leri filtreleyebilirsiniz.

Ebeveyn denetimi

Çocuklarınızın aramalarını ve SMS’leri sınırlayabilir (örneğin, özel tarifeli numaraları engelleme) ve GPS Bul ‘u kullanarak nerede olduklarını takip edebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlardan ve ağ saldırılarından koruyun

Kaspersky Mobile Security 9 akıllı telefonunuzu zarar görmekten korumak için gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım karşıtı taramalar, otomatik güncellemeler, tehlikeli ağ bağlantılarını engelleme ve çok daha fazlasıyla, gerek duyduğunuz her şeyi sağlar.

Hırsızlığa Karşı Koruma

Telefonunuz kayıp veya çalınmışsa uzaktan Bloke edin. Önceden tanımlanmış bir SMS göndererek aygıtınızı bloke edin; hiç kimse onun içindekilere erişemeyecektir. Verilerinizi uzaktan Silmeyi de tercih edebilirsiniz.

YENİ! Akıllı telefon bloke edilirse, ekranda görüntülenecek ve akıllı telefonunuzu bulan yasalara saygılı bir vatandaşın size iade etmesini sağlayacak önceden düzenlenmiş bir ileti belirleyin.

GPS Bul’u kullanarak akıllı telefonunuzun yerini bulabilirsiniz. Sadece kayıp aygıta uygun bir parola ile bir SMS gönderin, Google Maps’te aygıtın tam yerini gösteren bir bağlantı alacaksınız.

Bir hırsızın normal olarak yapacağı ilk şey akıllı telefonunuzun SIM kartını çıkartmaktır. SIM değiştirilirse, SIM Gözcüsü aygıtı hemen bloke edecek ve yeni numarayı e-posta ile size gönderecektir.

Buradan ulaşacağınız sayfadaki ilk boş alana mail adresinizi, ikinci alana: 49JHX-MW6B2 promosyon kodunu yazın. Alt kısımdaki boş alana da güvenlik kodunu yazıp işleminizi onaylayın. Kısa bir süre sonra lisans anahtarınız mail adresinize gönderilecektir.

Buradan telefonunuza uygun olan antivirüsü indirebilirsiniz.    

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

4 Yorumlar