Antivirus Ücretsiz Program İndir

Kaspersky Virus Removal Tool 2011 (Ücretsiz)

Kaspersky Virus Removal Tool 2011 olarak kötü amaçlı yazılım tespit için yüksek verimli algoritmaları kullanır ve virüslü bilgisayarlarda virüsleri, truva atlarını, casus yazılımları ve başka bir kötü amaçlı yazılım türleri bulur ve temizler. Dezenfekte etmek için tasarlanmış ücretsiz bir yazılımdır. Ama unutulmamalıdır ki gerçek zamanlı bir koruma sağlamaz, sadece virüs programına yardımcı bir programdır. Pc nize bulaştığını düşündüğünüz virüs vb. dosyaları bu program ile tarayıp silebilirsiniz. 10 Sürümünü indirirseniz Türkçe dil seçeneği de mevcuttur. 

Kaspersky Virus Removal Tool her türlü virüsü bilgisayarınızdan temizlemenizi sağlar gerçek zamanlı koruma olmadığından sizin tarama yapmanız gerekmektedir.

Kolay kullanım sağlayan arayüz. Virüslü sistemler için “Güvenli Mod”da kurulum seçeneği, virüs, trojan, spyware, adware, rootkit ve solucanları otomatik bulma ve temizleme, zararlı yazılımları bularak kaldırma

Algoritmalar, tam fonksiyonlu bir anti-virüs tarayıcı, yüklü uygulamaları ve işletim sistemlerinde güvenlik açıklarını tespit etmek için geliştirilen teknolojilerin, karmaşık ve bileşik virüsleri kaldırmak için tasarlanan komut dosyalarını çalıştırmak için bir teknoloji içermektedir.Programı ücretsiz olarak kullanılabilirsiniz.

Kaspersky Virus Removal Tool 2011 güncelleme fonksiyonu sağlar. Kaspersky Lab Teknik Destek Servisi web sitesinde, uygulamanın en son sürümü anti-virüs veritabanları ile güncel sürümü her zaman mevcuttur .

 

Avantajları:

Bu uygulama tamamen ücretsizdir.
Basit uygulama arabirimi.
Virüslü bir bilgisayara kurulabilir.

Buradan indirebilirsiniz.

(72.7MB)

1 yorum

Yorum Yap