Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

Kerish Doctor 2017 ile Süper Bakım (Kampanya) 1 Yıllık

Kerish Doctor 2017, en son gelişmiş teknolojik özelliklere sahip bir Windows Bakım Programıdır. Kerish Doctor benzersiz sistem özellikleriyle gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızın bakımını yaparak Windows’un çökmesini ve Kayıt Defteri hataları önler ve onarır.

Genel

Yazılım bilgisayarınızdaki önemsiz dosyaları ve güncel olmayan bellek harcayan işe yaramayan programları kaldırarak önemli ölçüde bilgisayarınızın performansını arttırarak kapsamlı ve güvenli temizleme yapar. Kerish Doctor 2017 bütün hayati sistem güvenlik açıklarını takip ederek kötü niyetli yazılımlara ve olası güvenlik tehditlerine karşı bilgisayarınızı korur. Türkçe dil desteği bulunuyor.

Kerish Doctor 2017 Sistem Bakım Onarım ve Güvenlik Dostu;

Bilgisayarınıza gerektiği değeri vermek için hârika bir uygulama olan Kerish, sesli uyarı sistemi ile bilgisayarınıza gerçekten ayrıntılı bir şekilde, bakım, onarım, temizlik, gizlilik ve güvenlik sağlayan ve 50′ den fazla ödüle sahip bir sistem optimizasyon yazılımdır.

Kerish Doctor 2017, bilgisayarınızda bulunması gereken ve sisteminizi kasmadan, performans ile ilgili açıkları bulup, onları onaran, isteğinize göre şekillendirilebilen ve kullanıcılarda kalıcı etkiler bırakan bir yazılımdır.

Peki Neden Kerish Doctor 2017 Kullanmak Gereklidir?

Güvenlidir;

Bilgisayarınızda kötü niyetli yazılımları akıllı tarama ve tespit etme yöntemi ile kasmadan stabil bir şekilde çalışarak sisteminize zarar vermek isteyen programları ve Windows ayarlarındaki açıklıkları bularak sizi uyarır. Kerish Deblocker, katı kurallı ya da karantina menüsü ile sizi korumaktadır. Sürekli güncellenen Antivirüs Veritabanı ile en son çıkan virüsleri mantıksal ve sezgisel olarak, ayrıca hareket izleme ve değişiklikleri fark etme yöntemi ile sizi uyarır. Kerish Dublocker işlevi, siz programı engellemiş olsanız bile CPU ve Bellek performansı bilgisayarınızı korumaya devam eder.

Uyarıcıdır;

Bilgisayarınızda yeni bir başlangış olduğunda sizi uyarır. Değişiklik yapan yazılımlar hakkında size köklü bigi verir. Sağ alt baloncuk ve seli uyarı sistemi ile size tatlı bir gülümse bırakacak şekilde uyarı verir.

Donanım Arıza ve Sistem Çökmesi Öncesi Tespit Etme ve Önleme;

İşletim sisteminin en önemli parçalarını sürekli izler, çalışmakta olduğunuz anda sistemde oluşabilecek herhangi bir arızaya karşı sezgisel olarak bunu fark eder ve sizi uyarır. Buna örnek olarak; HDD, SSD, DVD, Fare, Klavye, Monitör, Güç Kaynağı, Ekran Kartı ve Ethernet Kartı gibi birçok donanımı izler ve CPU ve Bellek işlemine göre uyarı verir. Ayrıca donanımlardan kaynaklanan, yüklenmedi ve çalışmadı gibi hataları bulmanıza yardımcı olur. Kerish Doctor, güncellemeleri en son sürümünde ise en yeni donanım arızalarını ve donanım yüklenmesi sorunlarını tespit etmek ve onarmak mümkündür.

Akıllı Pc Temizliği;

Birçok temizlik yazılımının korkudan dokunmadığı ve incelemeden göz ardı ettiği yazlımların atık, çöp, ön bellek dosyalarını, benzer dosya ve boş klasörlerini tespit eder. Bu yazılımlar arasında Microsoft lisanslı yazlımları ve en iyi Antivirüs programları da dahildir.

Akıllı Güncelleme;

Kerish Doctor 2017, lisansını bir kere satın aldığınızda 1 yıl boyunca ek hiçbir ücret ödemezsiniz. Lisans satın aldığınızda gereksiz hiçbir güncelleme yoktur, 1 yıl boyunca güncelleme ücretsizdir. Fakat düzenlediğimiz kampanyadan faydalanarak 1 yıl ücretsiz kullanabilirsiniz.

Donma ve Kasma Sorununa Akıllı Çözüm;

Kerish Doctor 2017, kötü niyetli bir yazılım bulursa, PC ekranı kasılıyor ve hiçbirşey yapamıyorsanız. Kerish Dublocker yöntemini devreye sokarak, 10 saniye boyunca “Esc” tuşunda basılı tutun. Kerish Dublocker yöntemi devreye girerek ekran kasması veya sistem donmasına neden olan sorunu kapatmanıza yardımcı olur.

Oyun Severler İçin Optimizasyon;

Oyun Booster, birçok Windows uygulamasının geçici olarak daha az CPU ve Bellek kullanmasını sağlar. Size sunulan “Oyun Ekle” seçeneği ile bütün oyunlarda bunu yapmak zorunda olmazsınız. Üstelik oyunu kapattığınızda otomatik olarak bilgisayarınızı eski haline geri döndürür. Merak etmeyin; Oyun Booster modu, Windows’ un kritik yazlımlarını durdurmaz veya kapatmaz.

Dosyalarınızı Rahatlıkla Buluta Aktarın;

Kerish Cloud, bilgisayarınızda yüklü Cloud, bilgilerinizi gönderen yazlımlar vb. tespit eder ve bu bilgileri kopyalamak ve ele geçirmek isteyenleri engeller.

İp Uçları;

Güvenli ve akıllı ip uçları ve tavsiyler ile bunları kendiniz manuel ya da otomatik olarak yapabilirsiniz.

Diller;

Kerish Doctor 2017, birçok ülke dilini destekler ve bu dil ayarlarını değiştirmenize imkân sağlar.

Harika Geri Dönüşüm;

Yanlışlıkla silinen dosyalarınızı basit ve güvenli bir şekilde geri getirebilirsiniz.

İnternet Artık Daha Güvenli;

Tarayıcı izleme ve internet geçmişinizden kurtulun. Kerish Doctor 2017 güvenlidir ve asla bilgilerinize erişim izni vermez.

Kara Liste;

Sürekli çıkan ve sinir bozucu ama bazen gerekli yazılımları, silmeden kapatabilirsiniz.

 • Artık bilgisayarınıza para harcamaktan bıkmadınız mı?
 • Eski bilgisayarınızın bütün işlevlerini stabil birşekilde çalışmasını sağlayabilrsiniz.
 • Üstelik ücretsiz versiyonu ile birçok özelliği kullanabilrsiniz.
 • Sadece $10′ dan daha ucuza yeni çıkan virüsleri ve donanım hatalarını ve daha bir çok akıllı özelliği alabilirsiniz.
 • Unutmayın, şimdi arızanın zamanımıydı demeyin. Üstelik çok pahalı donanım arızalarını önceden tespit edin,
 • Hırsızlığın ve PC çökmelerinin önüne geçin! Oyun oynarken eğlenceye ara vermeyin.

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşabilirsiniz. (Verilen lisans 1 yıl için geçerli)

Program Detayları

http://www.kerish.org/en/product.php

Resimler

Kerish Doctor 2017,Kerish Doctor

7 Yorumlar

 • çok iyi program ücretli kullanıyordum. herkese tavsiye advenced auslogis hikaye bu program çok işinize yarıyacak teşşekürler.

 • bende daha önce kullandım güzel bir program tekrar yeniden kullanacam tşk

 • bu program 64 bit destekliyomu bilen varmı varsa yardımcı olabilirmi

 • Merhaba, 19 Ekimde yayınladğınız Kerish Doctor programı 3 yıl lisanslı olmasına rağmen bu sabah “lisans anahtarı engellendi .Genellikle bu, lisans anahtarınınherkese açık alanda görülmesi ile oluşur ” şeklinde bir uyarı gelmiştir.
  Laptop bilgisayarımı sadece ben kullanırım ve Kaspersky +Zemana antilogger güvenlik uygulamalarımda kurulu. İnternete ZenMate ile çıkıyorum. Yukarıdaki uyarı yazısının ne anlama geldiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Duruma göre programı bilgisayardan kaldıracağım.

  Teşekkürler.

 • dostum kampayanda verilen serial tüm forumlarda paylaşılmış illegal olarakyapıcagın tek şey kerish doctor mail atmak kampanya dahilinde key aldıgını belirt onlarda ip var zaten sana 1 degil 3 kişilik lisans vericek ben aldım 1 gün içinde dönüyorlar..

 • Çok çok güzel bir bakım aracı koruması da mevcut .. Emeği geçen tüm site çalışanlarına çok teşekkür ederim…

Yorum Yap