Macgo iPhone Cleaner (Kampanya) 16 Gün - Profesyonel İndir - Tam Sürüm Lisanslı Program İndir
Kampanyalar & Giveaways Mobil

Macgo iPhone Cleaner (Kampanya) 16 Gün

Macgo iPhone Cleaner,  iPhone, iPad, iPod Touch cihazlarınızdaki gereksiz dosyaların hemen hemen her türlüsünü temizleyerek cihazlarınızdaki depolama alanını boşaltmanızı sağlar. Sistemler üzerinde mükemmel çalışan bir iOS süpürge aracıdır. Ve cihazlarınızdaki tüm gereksiz fazlalıkları temizleyerek size boş depolama alanı kazandırır. Eğer iPhone’unuz yavaş çalışıyorsa veya boş alan azalmışsa artık dert etmeyin.  Cihazınızı temizlemek ve iPhone’unuzu hızlandırmak artık çok kolay. 

 

Genel

Hayatınızda daha fazla uygulamalar, müzik, film, fotoğraflar olması için kaybedilen alanı geri kazanmanızda etkili bir çözüm sunar.   

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasının alt kısmında bulunan sosyal medya ikonlarından birini kullanarak kampanyayı takipçilerinize paylaşarak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz. Eğer sosyal medya hesaplarından hiç birine sahip değilseniz veya kampanyayı duyurmak istemiyorsanız o zaman geri sayım yapan sayacın sıfırlanmasını da bekleyerek programa ücretsiz ulaşma imkanına sahipsiniz.

Program Detayları

Microsoft Windows 8.1
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 7(10.9.x)
Microsoft Windows Vista(SP2 veya SP3)

Fiyatı: $19.97

Resimler 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak