Editör Seçimi Hard Disk Ücretsiz Programlar

Macrorit Disk Partition Expert Home Edition 2013 [Editörün Seçimi]

home editionYasal Program editörleri olarak aşağıda yazdığımız özellikleri ve ücretsiz sunulması sebebiyle Macrorit Disk Partition Expert Home Edition 2013 programını “Editörün Seçimi” bölümümüze uygun gördüğümüzü tüm üye ve ziyaretçilerimize duyururuz.

Macrorit Disk Partition Expert, ücretsiz bir hard disk bölüm yöneticisidir. MBR ve GUID bölümleri (GPT) disk üzerinde kolayca yönetmenize imkân tanır. Düşük disk alanı sorununu çözmenizi sağlar.  Özellikle sistem sürücünüzün disk alanı bölümünü genişletmenize izin verir. Ev kullanıcıları için Macrorit firması tarafından tasarlanan ücretsiz ve çok kullanışlı bir disk yönetimi programıdır. Piyasadaki diğer ücretsiz Windows disk bölüm yazılımları ile karşılaştırıldığında, benzersiz bir veri koruma yeteneği ve her türlü amaç için bölüm sorunlarını çözmek için çok yönlülük, güvenlik ve disk bölüm yönetim araçlarını kullanıcılara sunmaktadır. Windows XP, Vista, Windows 7 ve Windows 8’de dâhil olmak üzere 32/64 bit Windows İşletim Sistemlerini destekler. 

Macrorit Disk Partition expert - Home Edition-1

• Kapanmadan koruma ve veri kaybetme felaketine karşı kurtarma teknoloji ile tam güvenlik sağlar.  

• Veri kaybı olmadan gelişmiş sabit disk bölümleme.

• Kullanışlı disk bölüm sihirbazı.

• 2TB + ve MBR / GPT sürücü desteği.

• Tam Windows 8 desteği

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows XP / Vista/7/8 / (32 ve 64 bit)

Ana Fonksiyonlar:

1. Bölüm / hacim: Yeniden boyutlandırma, Silme, Aktif alanı biçimlendirme, Taşıma, Gizle / Göster özelliği, Etiket ya da sürücü harfi değiştirme, bölüm silme, birleştirme, sistem bilgileri, Yüzey testi.

2. Disk / depolama aygıtı:  Tüm bölümleri görebilme ve okuyabilme, çevrimiçi / çevrimdışı, bölüm silme ve temizleme, donanım görme, yüzey testi.

Özellikleri:

1. Yeniden boyutlandırma / disk uzatma / sistem bölümü de dâhil olmak üzere, veri kaybı olmadan bölümleri küçültme / taşıma.

2. Windows’a doğal ortam desteği, herhangi bir bölümü veya işlemleri kilitleme. Tüm Windows platformları destekler. Çoklu işletim sistemini destekleyebilir.

3. Hızlı yeniden boyutlandırma / taşıma, kopyalama, silme ve yüzey testi.  

4.  2TB sabit disk ve 1024 sektör boyutu desteği, MBR / GPT bölümleri destekler.

Buradan programı ücretsiz indirebilirsiniz.  

2 Yorumlar

  • Benim hardiskim C: D: ve E: olarak üçe bölünmüş ve neredeyse hepsi dolu(1TB) ben bunların hiçbirini silmeden diskleri birleştirebilir miyim..Lütfen cevab yazın..

Yorum Yap