Format Dönüştürücüler / Converter Hediye ve Çekilişler

MacVideo Video Converter (Kampanya / Giveaway) 48 Saat

MacVideo Video Converter, Mac kullanıcıları için Mac OS X ile WMV, MP4, AVI, VOB, M4V, M2TS, MPEG, FLV, vb gibi birinden diğerine hemen hemen tüm video formatlarını dönüştürmek için ideal bir Video Converter yazılımıdır. Ayrıca Mac Video Converter, video dosyalarından ses leri ayırmanızı da sağlar. Mac Video Converter, video klipleri birleştirme, videoları kırpma, filigran eklemek, altyazı, vb. eklemek için  düzenleme fonksiyonları mevcuttur.

www.macvideosoft.com/  Sponsorluğunda  sizlere  $29.95 değerinde MacVideo Video Converter programını sunuyoruz. Ziyaretçilerimiz sayfa sonundan 48 Saat boyunca program lisansını alabilir.

Mac kullanıcılarının kaçırmaması gereken, kaliteli bir video converter!!!

Video dönüştürmenin en hızlı ve en kolay yolu

  • WMV, FLV, MOV, AVI, MTS, MP4, TOD, MKV, MPEG, vb kolaylıkla dönüştürme.
  • MP3 çalarlar ile kullanmak için, video, film ve TV şovlarından  sesleri ayıklayın.
  • IPad, iPod, iPhone, PSP, iMovie, YouTube, vb için optimize edilmiş hazır ayarlar

Kolay kullanımlı
Bu dönüşümü gerçekleştirmek için herhangi bir teknik bilgi gerekmemektedir. Mac Video Converter sezgisel bir arayüze sahiptir, birkaç tıklama ile dönüştürme işlemini tamamlamanıza olanak sağlar.

Apple Cihazlar için Video Dönüştürme
Mac Video Converter kolayca iPad, iPod touch, iPod nano, iPhone ve Apple TV için video dönüştürme sağlar. Böylece her zaman ve her yerde video, film ve TV şovları tadını çıkarın

Toplu dönüştürme Desteklenir
Eğer tek tek dönüştürmek istemiyorsanız, Mac Video Converter yazılımı otomatik olarak onları dönüştürmek istediğiniz tüm video dosyalarını seçebilirsiniz.

Bazı Ayarları Basit Bir Şekilde Yapmanızı Sağlar
Tüm ayarlar arayüzde mevcuttur. Örneğin dönüşüm işleminde duraklatıp istediğiniz zaman devam edebilirsiniz.

Güçlü Video Düzenleme Fonksiyonları
Film vb rip marjlarını kurtulmak için video kırpmak, embed filigran sığdırmak için çerçeve boyutunu ayarlamak ve herhangi bir bölümünü almak için video kırpabilirsiniz.

video dosyalarını Önizleme Desteği
DVD filmleri videoları dönüştürmeden önce önizleme yapabilirsiniz, böylece program MacVideo Video Converter parçalar bir önizleme penceresinde izleyebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu

1.Adım: video dosyasını açmak için düğmesini tıklatın. Bilgisayar veya diğer cihazlar (USB cihazı, video kamera, MP4 çalar, vb gibi) doğrudan video veya ses dosyalarını yüklemek için tıklayın.

2. Adım: Çıkış biçimleri ve hedef klasörü seçin “Profil” açılan listeden uygun çıkış biçimleri seçin. Daha sonra listede aşağı doğru açılan menüden “Çıkış” dönüştürülür medya dosyaları için hedef klasörü seçin. Ayrıca, ayrıntıları çıkış ayarlarını özelleştirmek için  “Gelişmiş ..” tıklayın .  (Video çözünürlüğü ayarlamak, kare hızı, ses kanalları, vb bit.)

3.Adım: Videolarınızı Düzenleyin (isteğe bağlı)

Video düzeltme ve başlangıç ​​saatini ve bitiş saatini ayarlamak için, istediğiniz gibi birden çok klipleri almak için tıklayın. Veya çerçeve boyutunu kırpmak, efektler ekleyin, resim / metin filigran eklemek, ya da altyazı düzenlemek için tıklayın.

4.Adım: Convert Dönüştürmek

Bir tıklama ile video dönüştürme görevini başlatmak için “Başlat” düğmesini kullanın.

Yorum Yap