Format Dönüştürücüler / Converter Hediye ve Çekilişler

MacX DVD Ripper Pro Win & Mac (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Windows için MacX DVD Ripper Pro

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway ended.

www.macxdvd.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.macxdvd.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $39.95 değerinde MacX DVD Ripper Pro Win & Mac lisansı hediye ediyoruz. Hediye lisansınıza, tanıtım yazımızın alt kısmındaki link’ten ulaşabilirsiniz. You can get your license at the end of the article.

MacX DVD Ripper Pro Screenshot

AVI DVD dönüştürmek, MP4, FLV, WMV, MOV, MPEG, 3GPDVD’leri Kopyalayın ve Dönüştürün

Yedeklemek veya başka bir nedenle de olsa kopyaladığınız DVD videolarınızı istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz. MacX DVD Ripper Pro, AVI DVD’ler de dâhil birçok biçimleri dönüştürebilir. MP4, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, PSP, Android, yeni Nexus gibi taşınabilir cihazlar için idealdir. FLV, WMV, MPEG, MOV, 7, Zune, Zen ve daha fazlası için destek sunar.

 

 

Yeni Kopya Korumalar ile Güncelleme tutunYeni Kopya Korumalar için Güncelleme Desteği

Kopya korumaların herhangi bir yeni türü için sürekli güncelleme desteği sunar. CSS şifreleme, Sony ARccOS şifreleme, RCE Bölge koruma, hatta yeni çıkan Disney X-proje DRM gibi büyük kopya korumalı DVD filmleri kolayca kopyalayabilir. Size kopya korumalı DVD filmleri kopyalamanız için mükemmel bir çözüm sağlar.

 

 

Kopyala Sabit Disk DVD ve USBiPhone, iPod, iPad, PSP ve Diğer Akıllı Cep Telefonları için DVD Kopyalama

Eğer her yerde ve her zaman oynatmak istiyorsanız en sevdiğiniz DVD filmleri o zaman onları cebinize kopyalayın. Bu DVD kopyalama yazılımı taşınabilir cihazlar için DVD kopyalama yeteneğine sahiptir: iPhone 5, iPad 3/Mini, iPod 5, Apple TV, Android cihazlar, Galaxy Tab, HTC, Samsung, yeni Nexus 7, Xoom, PSP ve diğer popüler cep telefonları ve tabletleri destekler.

 

 

 

Düz iPhone, iPod, iPad, PSP, Cep Telefonu DVD RipSabit veya USB Diske DVD Kopyala

Kopyalama özelliği yedekleme işlemi sırasında video kalitesini düzenlemenize izin verir. Büyük boyutlu sabit disklere veya USB disklere DVD kopyalamak çok kolaydır. Kayıpsız video kalitesi ve 5.1 kanal Dolby AC3/DTS ses ile MPEG-2 dosyasını DVD tam başlık / ana içeriği ile kopyalamanıza imkan tanır.

 

 

Kişiselleştirilmiş Çıkış Video Esnek parametre ayarlarıKolayca Kes, Birleştir, Düzenle, Altyazı Ekle

Bu DVD aracı ile tüm düzenleme işlevlerine erişebilirsiniz. DVD filmleri kesebilir ve birleştirebilirsiniz. Kırpma işlevini kullanarak videonun süresini ayarlayabilir, daha büyük bir sahneden özel klip oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Bölümlere Video SplitEsnek Parametre Ayarları

MacX DVD Ripper, parametre ayarları üzerinde iyi bir kontrol seviyesi sunuyor. Video codec seçimi, kişiselleştirilmiş videolar yapmak için video / ses bit hızı, kare oranı, en boy oranı, çözünürlük vb. gibi birçok ayarda bulunabilirsiniz. Özelleştirilmiş birçok seçenek sunulmaktadır.

 

 

Kolu KolayKolay Kullanım

Anlaşılır bir arayüz sayesinde, mevcut tüm seçenekleri uygulamanızı, zahmetsiz erişim ve kolay kullanım sağlar. Sadece birkaç tıklama ile kopyalama işlemini, deneyimsiz veya deneyimli kullanıcılar için çok kolaydır.

 

 

Fast Speed ​​ile DVD sökükYüksek Hız ​​ile DVD’lere Hükmedin

NVIDIA CUDA grafik hızlandırma teknolojisi ile her işleminiz çok hızlı gerçekleşir. Çok çekirdekli işlemci programı ve Hyper Threading teknolojisi ile kopyalama ve dönüştürme hızı sizi şaşırtabilir.

 

 

Yüksek Çıktı KalitesiYüksek Çıktı Kalitesi

Genelllikle, video kalitesi ve dosya boyutunu dengelemek zordur. Ama bu DVD kopyalama yazılımı aralarındaki mükemmel dengeyi sağlar. Her çıkış biçimi için varsayılan ayar size çıkış kalitesini en üst düzeye çıkarmak için yardımcı olacaktır. “Yüksek Kaliteli Motor” ve “Deinterlacing” de istediğiniz dosya boyutu ile mükemmel çıktı kalitesi sağlamak için tasarlanmıştır.

 

 

 

Anlık görüntü alabilir ve DVD ayıkla ses dosyasıAnlık Görüntü Alabilir ve DVD’den Sesler Çıkarabilirsiniz

DVD filmin arka plan müziğini ayıklamak ve yüksek kalitesi ile MP3 ses formatında kopyalamak çok kolaydır. Filmlerden sevdiğiniz müzikleri kolayca kopyalayın. Ayrıca DVD filmlerde favori sahnenin bir kopyasını alarak duvar kâğıtları oluşturabilirsiniz. 

 

 

 

 

———————————————————————————————————————————-

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KAMPANYA SAYFAMIZA ULAŞARAK PROGRAMIN LİSANSINI ÜCRETSİZ ALABİLİRSİNİZ.

>————–>>  Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway ended <<————–<

 ———————————————————————————————————————————-

Yasal Program‘a Sizde Destek Olun…                     

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Foruma üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın… (En yeni  kampanya haberleri ve ücretsiz programlar burada paylaşılıyor) 

9 Yorumlar

Yorum Yap