Format Dönüştürücüler / Converter Hediye ve Çekilişler

MacX Video Converter Pro [Win & Mac] (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Kampanyamız sona ermiştir.

www.macxdvd.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.macxdvd.com sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $34.95 değerinde MacX Video Converter Pro [Win & Mac] lisansı hediye ediyoruz. Hediye lisansınıza, “Kampanya Hakkında” sekmesinin alt kısmındaki link’ten ulaşabilirsiniz. Your license is below.

Herhangi bir videoyu herhangi bir biçime dönüştürmek

320′den fazla video ve 50′den fazla ses codec ile MacX Video Converter Pro, MOV, AVI, WMV, MP4, MKV, AVI, MKV, FLV M2TS olarak 180′nin üzerinde video formatlarını, herhangi bir video formatına dönüştürmenize olanak sağlar. Aynı zamanda video dosyasından sesleri ve müzikleri çıkarabilir ve MP3, WAV, AAC, FLAC, ALAC, vb. gibi 14 popüler ses formatlarına dönüştürerek taşınabilir cihazlara aktarabilirsiniz. 

Hızlı ve Yüksek Kalitede

MacX Video Converter Pro, özellikle HD 1080p ve tüm video dönüştürme ihtiyaçlarına dikkat çekmek için 720p videolar için kodlama ve çözme optimize özelliklerine sahiptir. Dâhili yüksek kalite motoru, dinamik görüntü kalitesini en üst düzeyde tutar ve çıkan videoyu daha net yapmanızı ayarlar. Hyper-Threading teknolojisi ve multi-core işlemci yardımı ile video kalitesini bozmadan % 98 kalite ile 32 kat daha hızlı dönüştürme yapabilir.  

Profesyonel HD Video Dönüştürücü

Çok yönlü bir dönüştürücüdür. HD ve SD video formatları da dahil olmak üzere tüm yaygın formatları kabul eder. MOD, TOD, MTS/M2TS JVC, Panasonic, Sony video kamera tarafından kullanılan formatlar, M2TS ve Blu-ray diskler ve standart DVD’ler, popüler MKV dosyaları, VOB dosyalarının yanı sıra AVI, WMV, MPEG, MP4. FLV, H.264/MPEG-4, DivX, Xvid, MOV, RM, RMVB, VOB, ASF, 3GP, 3G2, QT, DAT, Google TV, WebM, VPX 8 dosyaları ve daha fazlası. 

Taşınabilir cihazlar / Konsol Oynatıcılar ile uyumlu

Ekran boyutları ayarları ile taşınabilir cihazlar için özel bir çıkış seçebilirsiniz.  iPhone/5/4S, iPod Touch, iPad / iPad 2/New iPad / iPad Mini gibi Apple cihazlarından birini seçin ve yazılım sizin için videoları yapılandırsın. Bu programın aynı zamanda özel çıkış seçenekleri vardır PSP, PS3, Zune, Xbox, Android, Microsoft Surface, Blackberry vb. 

Kolayca Online Web Sitelerinden Video İndir

MacX HD Video Converter Pro, aynı zamanda belirttiğiniz biçime dönüştürerek YouTube, Metacafe, Dailymotion vb. gibi online video sitelerinden doğrudan URL bağlantısından tek adımda videolar indirebilirsiniz.

Paylaşım için DVD’lere Videoları Yazdırın

Çok yönlü bir video dönüştürme yazılımı olarak, yan-yana karşılaştırma özelliği ile “DVD gömme” özelliği vardır. Disklere popüler filmleri yedeklemek ya da arkadaşlarınızla paylaşmak için videoları yazdırabilirsiniz.

Basit Arayüzü ile Kolay Kullanım

Geleneksel tasarlanmış arayüzü ile diğer ürünlerin çoğundan farklı olarak, MacX HD Video Converter Pro’nun dosya biçimlerinin listesini içeren bir açılır menü sunulmamıştır. Daha ziyade ana ekranda bulunan düğme ile bir seçim oluşturulabilir.

Kes / Birleştir / Altyazı Ekle / Düzenle

Çok yönlü bir video dönüştürücüsünde olması gereke en önemli özelliklerden biride video düzenleme özelliğine sahip olmasıdır. Kullanıcılar, kırparak videodaki istenmeyen alanları çıkarmak, birleştirerek birden çok videolar oluşturmak ve hatta özel filigranlar ekleyerek videolarını kişiselleştirebilirler. Daha özel olarak, iç altyazı parça desteklemenin yanında, dönüşümden önce videoları harici SRT altyazı dosyalarını eklemenizi sağlar.

Anlık resim çekin ve MP3 şarkı kaydedin

Eğer ünlü bir film, çizgi film ya da TV programındaki sevdiğiniz tema şarkısını cep telefonu zil sesi olarak istiyorsanız bu çok kolay. Hatta video dosyalarından ses parçaları ayıklayabilir ve MP3 dosyaları olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda duvar kağıdı olarak JPEG veya BMP formatında istediğiniz film sahnelerinin fotoğrafını çekebilirsiniz.   

Düzgün HD Video Oynatma ve Esnek Parametre Ayarı

Gömülü Yüksek Kaliteli Motoru, titreşim önleme ayarı ve Akıllı A / V Synchronizer ile bilgisayarınızda kusursuz video oynatımının keyfini çıkarın. Artık bilgisayarınızda keyifle videolar izleyebilirsiniz. Hatta kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için tüm çözünürlük kodlama ayarı, çerçeve oranı, bit oranı, örnekleme oranı vb. gibi özelleştirmelere izin verilir.

Kampanya Hakkında  

———————————————————————————————————————————-

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KAMPANYA SAYFAMIZA ULAŞARAK PROGRAMIN LİSANSINI ÜCRETSİZ ALABİLİRSİNİZ.

>————–>>   Hediye Lisansınız İçin Tıklayın  / Click to license a gift <<————–< 

 ———————————————————————————————————————————-

Program Detayları  

Sürüm 5.0.3

Desteklenene İşletim sistemleri: Mac & Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista (32 & 64 bit), Windows 7 (32 & 64 bit), Windows 8 (32 & 64 bit)

Fiyatı: $34.95

Resimler

5 Yorumlar

Yorum Yap