MAGIX PC Check & Tuning 2011 (Kampanya) - Profesyonel İndir - Tam Sürüm Lisanslı Program İndir
Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

MAGIX PC Check & Tuning 2011 (Kampanya)

Yazar admin

MAGIX PC Check & Tuning 2011, bilgisayarınızın performansını artırır ve optimize eder. İçeriğindeki birçok araç ile sisteminiz denetleyip, en iyi iyileştirmeleri sunarak sistem performansını en üst düzeye çıkarır ve sorunları düzeltir. MAGIX PC Check & Tuning 2010 PC performansını artırmaya yönelik ayarlamalar yapmanızı sağlayan bir bakım programdır. 

Buraya girerek gereken boş yerlere (Adınız, Soyadınız, Mail adresiniz, Herhangi bir şifre, ve ülkenizi) yazıp sayfadaki güvenlik kodunu da girdikten sonra “weiter” tuşuna tıklayıp işlemi onaylayın. Programın lisans anahtarı ile indirme bağlantısı mail adresinize gelecektir. 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

5 Yorumlar

  • pc ye böyle programları deneme amaçlı olsa da kurmayın ve asc , tuneuptan şaşmayın derim ben bunu kullanayım dedim pc 15 sn geç açılmaya başladı şimdi asc kullanıyorum pc rahatladı

  • programı denedim.gözlemlerimi söyleyeyim.program sistem de 175 MB yer kaplıyor.kurulumu biraz uzun sürüyor.onarım işlemi diğer programlara nazaran uzun sürüyor ve bilgisayar geçici bir süre yavaşlıyor.programla beraber arka planda 6 program çalışıyor ve 3 programda otomatikman kurulu geliyor.ASC şaşmayın bence.

  • Teşekkürler,umudumuz 2012 versiyonu içinde bir kampanya yapılması.Çok faydalı bir program…

  • ben programın ücretsiz versiyonunu önceden denemiştim.geçen ayda 2012 versiyonunu denemiştim.herşeyi kendi arka planda yapıyor.magıx ürünlerinin hepsi kalitelidir.30 günlük kullanımda bir sorun yaşamadım.

  • güzel bir program. teşekkür ederim. anlamadığım bazı noktalar var. program otomatik çalışıyor galiba. manuel olarak çalıştırmaya çalıştım olmadı. bir de türkçe dil desteği olsaymış daha iyi olurdu.