Antivirus Ücretsiz Programlar

Microsoft Security Essentials (Ücretsiz)

Microsoft Security Essentials ev bilgisayarınız için, virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan gerçek zamanlı bir koruma sunar.

Microsoft Security Essentials, Microsoft’tan ücretsiz* olarak yüklenir, kurulumu basit, kullanımı kolaydır ve bilgisayarınızın en yeni teknolojiyle korunduğundan emin olmanız için her zaman güncel tutulur. Bilgisayarınızın güvende olduğunu anlamak kolaydır; yeşil göründüğünde iyi durumdasınız demektir. Bu kadar basit.
Microsoft Security Essentials arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.

Windows XP (Service Pack 2 veya Service Pack 3); Windows Vista (Gold, Service Pack 1 veya Service Pack 2); Windows 7

2 Yorumlar

  • Paylaşım için teşekkürler 🙂 Bir şey sorabilir miyim? Bu yazılım gerçekten iyi mi yani virüsleri bulabiliyor ve temizleyebiliyor mu?

  • Açıkçası microsoft bu ürünü yeni duyurmaya başladı. Virüs korumada ne kadar başarılı olur bilemiyoruz çünkü uzun süreler deneyemedik. Ama sitemizde uzun sürelerdir denediğimiz ve iyi sonuçlar aldığımız virüs programları mevcut.

Yorum Yap