Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir

Multi Skype Launcher (Ücretsiz)

Screenshot_1Malum yakın zaman içerisinde msn kapanıyor. Daha doğrusu hesaplarını skype ye devrediyor. Yeni sürüm skype kullandıysanız dikkatinizi çekmiştir. Sağ bölüme “Microsoft hesabı ile oturum aç” seçeneği eklendi. Fakat msn hesabınızın yanında skype hesabınız da var ise ne yapacaksınız? Böyle bir durumda imdadımıza Multi Skype Launcher yetişiyor. Program ile basit bir şekilde aynı anda ister msn ve skype isterseniz iki adet skype oturumu açabiliyorsunuz.

Birden fazla Skype hesabı çalıştırın!

Multi Skype Launcher bir bilgisayarda aynı anda birden fazla Skype hesabı çalıştırmaya olanak sağlayan ücretsiz bir araçtır.
Bir kaç skype hesabınız var ise bunları aynı anda kullanmak problem olabilir.Aynı anda kullanmak için Windows’un farklı sürümlerine özel bazı geçici çözümler vardır. Ancak ne kullanışlı ne de pratiktir. Bunun yerine Multi Skype Launcher deneyin.
Bu ücretsiz yazılım basit bir şekilde aynı anda ve tek bir bilgisayarda birden fazla Skype hesapları başlatmanızı sağlar.

Kullanımı gayet basittir. Add tuşu ile hesaplarınızı ekler, Launch tuşu ile istediğiniz hesapları başlatabilirsiniz.

Buradan ücretsiz indirebilirsiniz. Yada alternatif olarak Türkiye sunucularından bulunan aşağıdaki  “Hemen İndir” tuşunu kullanabilirsiniz.

Yorum Yap