Kampanyalar & Giveaways Video Oynatıcı

Nero MediaHome 2018 Kampanya (PC için) 2 Gün 18 Saat

Nero MediaHome 2018, tüm multimedya içeriklerinizi kontrol etmenizi ve istediğiniz şekilde düzenlemenizi sağlar. Tatil fotoğraflarınızı, favori filmlerinizi veya dinlemek istediğiniz şarkılarınızı arayarak zaman kaybetmeye artık bir son verin. Nero MediaHome size dijital hayatınızı istediğiniz şekilde kontrol etme imkân verir. Sevdiğiniz içeriklerin bilgisayarınız ya da mobil cihazınızda olması hiç fark etmez; müziklerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı Nero MediaHome ile istediğiniz şekilde dosyalar halinde arşivleyebilir, organize edebilir, düzenleyebilir ve oynatabilirsiniz. Nero MediaHome 2018, evrensel bir multimedya aracıdır…

Nero MediaHome 2018 ile Düzenli Bir Arşiv Oluşturun

Nero MediaHome ile multimedya dosyalarınızı kolayca bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve filmlerinizi, kablosuz olarak iOS veya Android sistemli mobil cihazınızdan, USB kablosu ile harici sabit sürücülerden ve USB cihazlarınızdan bilgisayarınıza yükleyin. Müzik dosyalarını içe aktarın veya müzik CD’lerinden sevdiğiniz şarkıları kopyalayın.

Nero MediaHome 2018,Nero MediaHome

Gracenote teknolojisi sayesinde kopyaladığınız Mp3′ lerin orijinal albüm kapaklarını dahi ekleyebilirsiniz. İçeriklerinizi tarih, fotoğraf da ki yüzler, yerler, sık kullanılanlar, kişisel etiketler gibi düzenleyerek kategorilendirip arşivleyebilir ve bu arşivden artık tüm medyalarınızı daha hızlı bulabilirsiniz. Ayrıca Windows Media Player ve iTunes medya kitaplıklarına doğrudan bağlanabilirsiniz.

Nero Media Home ile Fotoğraf ve Videları Düzenleyin

Otomatik düzenleme araçları ve çeşitli efektleri kullanarak fotoğraflarınızı en iyi hale getirebilirsiniz. Fotoğraflar ve videolardan slâyt gösterileri yapın. Sevdiğiniz şarkılardan çalma listeleri oluşturun.  Fotoğraf ve video da dâhil olmak üzere tüm değerli anılarınızdan albümleri oluşturun. Filmlerinizi ve slâyt gösterilerinizi DVD’lere veya Blu-ray disk’lere yazdırarak onları istediğiniz yerde oynatın.

Tüm Medyanızı Kablosuz Aktarıp Oynatın

Nero MediaHome 2018‘ nin kablosuz aktarım özelliğini kullanarak fotoğraflarınızı, slâyt gösterilerinizi, videolarınızı ve müziklerinizi akıllı TV’nizde oynatabilirsiniz. iOS ve Android cihazınıza Nero Streaming Player uygulamasını yükleyerek bilgisayarınızdaki Nero medya klasörünüzü uzaktan kumanda edebilir ve her şeyi salonunuzdaki TV’de kablosuz olarak görüntüleyebilirsiniz.

Her İçeriği Oynatın

DVD filmlerinizi, videolarınızı oynatın, tüm sevdiğiniz müzikleri çalın, fotoğrafları ve slâyt gösterilerini görüntüleyin. Nero MediaHome 2018 ile her medya içeriğini kolayca oynatabilirsiniz. Geliştirilmiş ve ücretsiz olarak sunulmuş olan Nero MediaHome WiFi Sync uygulaması ile tüm içeriklerinizi iOS ve Android cihazlarınız ve bilgisayarınızdaki medya merkezi arasında kablosuz olarak transfer edebilir ve oynatabilirsiniz. Bu, hareket halindeyken daima en sevdiğiniz medya içeriklerinize erişebileceğiniz anlamına gelir.

Kampanya Şartları

  • Hediye lisans 1 bilgisayarda ömür boyu kullanılabilir.
  • Ücretsiz güncelleme yok; yeni bir sürüme güncellerseniz hediye lisansınız devre dışı kalabilir.
  • Ücretsiz teknik destek mevcut değildir.
  • Bu kampanya sona ermeden önce lisans anahtarınızı kullanarak programı aktif etmelisiniz.

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 7, 8 / 8.1 ve 10 (32 – 64 Bit)

Geliştirme: Nero

Güncel Sürüm: 3.6.1045 (2018)

İndirme Boyutu: 229 MB

Fiyat: 29.95US $

Kampanya sayfası

Yorum Yap