Antivirus Ücretsiz Program İndir

NetQin Mobile Security v5 (Ücretsiz)

Yazar admin

NetQin Mobile Security Symbian işletim sistemli cep telefonlarını virüs ve zararlı yazılımlara karşı korumak için tasarlanmıştır. Ödüllü çift motor teknolojisi (bulut + istemci) virüs ve zararlı yazılımları ücretsiz olarak temizler. Program Cloud yani Bulut Sistemi Teknolojisi ile tarama yaparak çok güçlü bir koruma sağlar. Gerçek zamanlı koruması sayesinde cep telefonu için en iyi güvenliği sağlar. NetQin Mobile Security, West Coast Labs Checkmark tarafından sertifikalandırılmıştır. (Sadece Symbian işletim sistemine sahip telefonlar içindir)

Anti-virüs

Ödüllü çift motor ile virüsleri yok eder. (Cloud + Client) anti-virüs tarama teknolojisine sahiptir. Birden fazla tarama seçenekleri (Tek tuşla tarama, tam tarama, Zamanlanmış tarama, gerçek zamanlı koruma) ile hazırdır! Kötü amaçlı web sitelerini bloke eder ve mesajlarda kötü amaçlı URL’leri açmadan önce tanımlar ve engeller.

Trafik İzleme

Bu yeni özellik sayesinde, cihazınızın veri kullanımı hakkında detaylı bilgi sahibi olun. Giden – Gelen veri kullanımını gerçek zamanlı olarak öğrenin.

Cihaz Performans Optimizasyonu

Kullanıcılar tarafından kullanılmayan uygulamaları kapatarak bellek, işlemci ve pil verimliliği sağlayarak cihazın performansını optimize ederek telefonunuzu hızlandırın.

Anti-kayıp Mobil

‘Anti-kayıp’ özelliği kullanıcılara kayıp telefonlarını bulmaları için bir alarm sesi ve tam olarak nerede olduğunu takip etme imkanı vermektedir. Kullanıcılar cihazın çalınması halinde telefondaki tüm veri içeriğinin silinmesini basit bir uzaktan komut ile sağlayabilir.

Buraya girip “Download” tuşunu basın. Açılan sayfada telefonunuzun marka ve modelini seçerek programı bilgisayarınıza indirin. Programı usb kablosu veya bluetooth ile cep telefonunuza yükleyip kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle

  • Arkadaşlar virüs veritabanı güncellemek istediğinizde premium gerekli.Siz de bunun için hem de türkçe olarak yazılmış 5 tl alınacaktır yazısını okumadan evete basarsanız olacağı budur.Size bir sır eğer bakiye yetersizse satın alma olayı gerçekleşmiyor ama program premiuma onay veriyor.Hattım avea ve bende bu dediğim gerçekleşti.

  • arkadaşlar tamamen düzmece bir program insanların sömürmek için kurulmuş bir düzen onay almadan para alıyorlar avea yı aradım düzeltin dedim beni mh:02122669890 nolu numaraya yönlerdirdi ama kimse cevap vermiyor avea yı aradım tekrar mobil ödemelere kapattım hattımı

  • ArkadaşLar Netqin 5.6 KuLLandım 1 Hafta Kadar Ve TeLefonumdan Bir Mesaj Gitti 3804’e Haberim OLmadan Giden Mesajda 12 HaneLik Bir Kod Vardı Ve Giden Mesaj Sonrasında Bi Mesaj GeLdi.. “TeşekkürLer.5 TL KarşıLığında NQ Ödemeniz GerçekLeştiriLmiştir MH:02122669890” Gibi Bide Numara BırakmışLar Ama Aradım DüzeLtemedim..Bende Operatörümü Aradım Ordanda Medya YayıncıLıkLa İLgiLi KuLLanım Ücreti DediLer.. Bende UyguLamayı Sildim Şİmdi..BiLginiz OLsun..

    • aynı durum bende de meydana geldi ama ne işe yarıo bilmiorum 1gün sarjı giden telefonum şimdi yarım günde bitio

  • Kimseyi yanıltmamak için bu yazıyı yazma ihtiyacı oldu. Program çok fazla pil yiyiyor, normalde kaspersky M.S ile 4 gün giden şarjım(Nokia E71) 1 güne düşürdü bu program, bu nedenle sildim.

  • Android dışında Symbian ve diğer cep işletim sistemleri içinde kullanılabilir. Ancak antivirüs özelliği haricinde diğer özelliklerini kullanmak için ücret ödemeniz gerekiyor.