Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir

NetWorx (Ücretsiz)

NetWorx objektif bant genişliği durumu değerlendirmeye yardımcı olan basit ve ücretsiz, ama güçlü bir araçtır. Bant genişliği kullanım verileri toplamak ve Internet veya herhangi bir diğer ağ bağlantı hızını ölçmek için de kullanabilirsiniz. NetWorx, ağ sorunları olası kaynaklarının belirlenmesi ISS tarafından belirtilen bant genişliği sınırlarını aşmamasını sağlamak, ya da Truva atları ve hacker saldırılarına şüpheli ağ etkinliğini karakteristik izlerini görmek için kullanılabilir.

Programı, tüm ağ bağlantıları veya belirli bir ağ bağlantısı (örneğin Ethernet veya PPP gibi) sadece izlemenize olanak sağlar.Yazılım aynı zamanda görsel ve ses uyarıları ile son derece özelleştirilebilir bir sistem sunuyor. Ağ bağlantınızda yavaşlama veya alışılmadık ağır veri akışı gibi bazı şüpheli faaliyetler oluştuğunda sizi uyaracak şekilde ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda otomatik olarak tüm çevirmeli ağ bağlantılarını kesmek ve sistemi kapatmak için ayarlanabilir.

The NetWorx popup menu 

Gelen ve giden trafiği temsili bir grafik ile gösterir ve bir dosyaya kaydedilir, böylece her zaman günlük, haftalık ve aylık bant genişliği kullanımı ve çevirmeli süresi ile ilgili istatistikleri görebilirsiniz. Raporları, daha fazla analiz için, HTML, MS Word ve Excel gibi çeşitli biçimlerde export edilebilir.

 

Desteklenen platformlar
Windows 2000, XP, 2003, Vista, Seven, 2008, 32-bit ve 64-bit

NetWorx Windows Sürümü Buradan indirin.

NetWorx Portable Sürümü Buradan indirin.

Yorum Yap