Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Norman Security Suite 10 (Kampanya) 1 Yıllık

Norman Security Suite 10, antivirüs, yerel destek, güvenli sörf, bankacılık ve internette alışveriş yapmanızı sağlayan güçlü özelliklere sahip bir güvenlik yazılımıdır.  Norman Security Suite 10, üstün ve kolay kullanımlı, etkili bir antivirüs programıdır ve sizi tüm çevrimiçi aktivitelerden koruyarak İnterneti güvenli kullanmanızı sağlar. İçerisinde tüm güvenlik bileşenleri mevcuttur. Güvenlik duvar, bulut tarama, daha iyi koruma, zararlı engelleme ve temizleme araçları, yeniden tasarlanan antimalware motoru, ebeveyn denetimleri vb. gibi birçok güçlü koruma bileşeni ile her tür güvenlik ihtiyacınızı karşılar. 

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki “5.” kutucuğu tıklayarak programı bugün için ücretsiz indirebilirsiniz. İndirilen zip dosyasında programın lisans anahtarını nasıl alacağınız açıklanmıştır. Orada yazan talimatları izleyerek programın 1 senelik lisans anahtarına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

——————————————————————————————————————————————

Bu program ile ilgili deneyimlerinizi veya sorunlarınızı buradan ulaşacağınız Yasal Forum’da paylaşabilirsiniz. Her çeşit yasal programın ve bilginin paylaşıldığı tek adres Yasal Forum…

Haydi şimdi sende TIKLA  her tür yasal bilgiyi ve içeriği Yasal Forum’da paylaşmanın ve almanın keyfini yaşa!.. 

Kampanyayı kaçırırsanız demo sürümüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

9 Yorumlar

Yorum Yap