Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Norman Security Suite 10 (Kampanya) 1 Yıllık

Norman Security Suite Pro, Antivirus, antispyware, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri bünyesinde bulunduran gelişmiş bir güvenlik programıdır.

Norman Security Suite 10, antivirüs, yerel destek, güvenli sörf, bankacılık ve internette alışveriş yapmanızı sağlayan güçlü özelliklere sahip bir güvenlik yazılımıdır. Norman Security Suite 10, üstün ve kolay kullanımlı, etkili bir antivirüs programıdır ve sizi tüm çevrimiçi aktivitelerden koruyarak İnterneti güvenli kullanmanızı sağlar. İçerisinde tüm güvenlik bileşenleri mevcuttur. Güvenlik duvar, bulut tarama, daha iyi koruma, zararlı engelleme ve temizleme araçları, yeniden tasarlanan antimalware motoru, ebeveyn denetimleri vb. gibi birçok güçlü koruma bileşeni ile her tür güvenlik ihtiyacınızı karşılar. 

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki “5.” kutucuğu tıklayarak programı bugün için ücretsiz indirebilirsiniz. İndirilen zip dosyasında programın lisans anahtarını nasıl alacağınız açıklanmıştır. Orada yazan talimatları izleyerek programın 1 senelik lisans anahtarına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

9 Yorumlar

Yorum Yap