Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Norman Security Suite 10 (Kampanya) 1 Yıllık

Norman Security Suite Pro, Antivirus, antispyware, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri bünyesinde bulunduran gelişmiş bir güvenlik programıdır.

Norman Security Suite 11, kapsamlı bir antivirüs programıdır. Zararlıları ve tehditleri algılar ve temizler. Kişisel güvenlik duvarı mevcuttur ve ayrıca ebeveyn denetimi özelliği de sunmaktadır.

Genel

Norman Security Suite 11, antivirüs, yerel destek, güvenli sörf, bankacılık ve internette alışveriş yapmanızı sağlayan güçlü özelliklere sahip bir güvenlik yazılımıdır. Norman Security Suite, üstün ve kolay kullanımlı, etkili bir antivirüs programıdır ve sizi tüm çevrimiçi aktivitelerden koruyarak İnterneti güvenli kullanmanızı sağlar. İçerisinde tüm güvenlik bileşenleri mevcuttur. Güvenlik duvar, bulut tarama, daha iyi koruma, zararlı engelleme ve temizleme araçları, yeniden tasarlanan antimalware motoru, ebeveyn denetimleri vb. gibi birçok güçlü koruma bileşeni ile her tür güvenlik ihtiyacınızı karşılar.

Ürün avantajları

  • Geliştirilmiş kullanıcı deneyimi – Yeni arayüzde gezinmek, basit ve akıllı varsayılan ayarları içerir.
  • Daha iyi koruma, engelleme ve temizlik araçları – Yeniden tasarlanan antimalware motoru, engelleme ve tehditlere kaşı her türlü temizlik için daha iyi koruma sağlar.
  • Akıllı kişisel güvenlik duvarı – Program online faaliyetleri aksatmadan büyük kaynaklar tanırken içeriği koruyan akıllı bir kişisel güvenlik duvarı içerir.
  • Etkili ebeveyn denetimleri – Daha kolay ve çocukların internette güvenli olmasını sağlamak için ebeveyn denetimleri ayarlamak artık daha sezgisel.
  • PC performansı üzerinde daha az etkisi – PC niz bu program çalışırken bile iyi ve daha hızlı çalışacaktır.
  • Windows 8.1 Uyumludur.
Kampanya Hakkında

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki “5.” kutucuğu tıklayarak programı bugün için ücretsiz indirebilirsiniz. İndirilen zip dosyasında programın lisans anahtarını nasıl alacağınız açıklanmıştır. Orada yazan talimatları izleyerek programın 1 senelik lisans anahtarına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Yazılımın LİSANS süresi alındığı tarihten itibaren başlıyor.

yazılımı buradan indirin.

Program Detayları

Tüm Windows serileri

Satış Fiyatı: 54.95 €

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

9 Yorumlar