Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme Veri Kurtarma Yedekleme Programları

NovaBACKUP 12.5 (Kampanya)

PC ProNovaBACKUP, Laptop, PC, Server ve Windows 7/Vista/XP/2003 kullanıcıları için en iyi dosya yedekleme yazılımlardan bir tanesidir. Kolay kurulum ve adım adım yedekleme sihirbazı ile kullanım kolaylığı sağlar. Şirket, ev ve küçük işletmelere sahip kullanıcılar için büyük bir veri koruma çözümü sunar. Programın Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Buradan  ulaşacağınız kampanya sayfasındaki doldurulması gerekli boş alanları doldurun ve ülkenizi seçip işleminizi onaylayın. Kısa bir süre sonra programın lisans anahtarı mail hesabınıza gönderilecektir.

Buradan  programı indirebilirsiniz. 

Kampanyadan bizi haberdar eden Destek Ekibimizden Azad‘a teşekkür ederiz…

2 Yorumlar

  • Yeni ve RAM’ı yüksek bir bilgisayar sahibi değilseniz tavsiye etmem. Program arkaplanda çalışıyor ve sisteminizi olası hatalardan kurtarmak için sürekli kontrol ediyor… Doğal olarak yeterli miktarda RAM’iniz ve uygun bir işlemciniz yok ise cidden sistemde ağırlaşmaya sebep oluyor. Bunun haricinde cidden güzel bir yazılım… Yalnız lisansı forumda da ilgili başlıkta belirtildiği üzere bir önceki sürüm için geçerli… Bir önceki sürümü kurup aktifleştirdikten sonra yükseltme yaparsanız sorun olmaz sanırım. Son olarak tümleşik antivirüs özelliği güzel olmuş yalnız veritabanı hayli büyük… 240 mb civarı bir antivirüs veritabanı iniyor + program güncellemesi ile 300 veya 320 mb bir indirmeniz olacak benden söylemesi… 😉

Yorum Yap