Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways Tasarım Programları

Nuggit [Mac] (Kampanya)

Nuggit: The Quick & Easy Text Editor iconNuggit, Mac OS X için hızlı, güçlü ve etkili bir metin editörüdür. Nuggit skEdit kod tabanına dayanır, bu yüzden skEdit ile demetleri, komut ve parçacıkları paylaşım yapabiliyor. Nuggit ödün vermeden metin düzenleme görevleri için temiz ve verimli bir arayüz getiriyor.  

 

    

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki boş alana mail adresiniz yazıp onaylayın. Alt kısımda açılan yerden sosyal medya ikonlarından birini kullanarak kampanyayı takipçilerinize duyurun. Alt tarafta açılacak olan “Get this Free” tuşunu tıklayın. Açılacak olan alana üye girişi yapmanız gerekmektedir.  Üye değilseniz 2. seçeneğe tıklayın ve açılacak alandaki boş alanları doldurup üyelik işlemlerinizi tamamlayın. Size mail gönderecekler. Gelen mail içerisindeki yeşil renkteki “locker” tuşunu tıklayın. Açılacak alanda programın lisans anahtarı ve indirme bağlantısına ulaşacaksınız.

——————————————————————————————————————————————

Bu program ile ilgili deneyimlerinizi veya sorunlarınızı buradan ulaşacağınız Yasal Forum’da paylaşabilirsiniz. Her çeşit yasal programın ve bilginin paylaşıldığı tek adres Yasal Forum…

Haydi şimdi sende TIKLA  ve her tür yasal bilgiyi ve içeriği Yasal Forum’da paylaşmanın ve almanın keyfini yaşa!.. 

Yorum Yap