Ücretsiz Program İndir

Office 2016 16.0.3823 Word, Excel, PowerPoint, Outlook

Office 2016 Word, Excel, PowerPoint, Outlook gibi özellikleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ve artık mutlaka olması ve kullanılması gereken her konuda işinize yarayabilecek araçlar barındıran profesyonel bir programdır.

Word, PowerPoint ve OneNote’taki birlikte yazma özelliğiyle, diğer kişilerin yapmış oldukları işlemleri görün. Geliştirilmiş geçmiş sürücüsü, düzenleme yaparken belgelerin anlık kayıtlarına geri dönmenizi sağlar. 

Word, Excel, PowerPoint, Outlook

Belgelerinizi tek tıklamayla basit bir biçimde paylaşın. Outlook’taki yeni düzenlenen ekleri de kullanabilir ve Outlook açıkken OneDrive’dan dosyaları ekleyebilir ve izinleri otomatik olarak değiştirebilirsiniz. Tüm cihazlarınızdan Microsoft Office 2016 yönetimi sağlayın. Profesyonelindir farkıyla Office programını edinin.

Office 2016 ile Tüm işlerinizi Bir Düzene Sokun

Lisans kodu: NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG

[button color=”white” size=”big” link=”https://c2rsetup.officeapps.live.com/c2r/download.aspx?ProductreleaseID=ProfessionalRetail&language=tr-tr&platform=x86&token=NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG&version=O16GA&act=1″ ]SAĞLAM İNDİR[/button]

İndirme işlemine biraz geç başlayabilir telaş etmeyin.

1 yorum

Yorum Yap