Outpost Security Suite Pro (Kampanya) 1 Yıl - Profesyonel İndir - Tam Sürüm Lisanslı Program İndir
Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Outpost Security Suite Pro (Kampanya) 1 Yıl

Outpost Security Suite Pro Windows PC kullanıcıları için kapsamlı güvenlik sağlıyor. PC performansı üzerinde en az etkisi olan, İnternet tehditlerine her türlü kapsamlı, çok katmanlı bir koruma sağlar. Outpost Security Suite Pro, temel, güçlü ve gelişmiş özellikler sunan bir “all-in-one” hepsi bir arada koruma ile Antivirus, Antispam, Antispyware, Firewall ve Ebeveyn Kontrolü barındırır.

 

 

 

Genel Agnitum Outpost Security Suite Pro Antivirus, antispyware, firewall ve antispam korumaları tek üründe bir arada.

Outpost Security Suite Pro, hepsi bir arada koruma özellikleri olan güvenlik ürünüdür. Anti-virüs ve anti-malware koruması sağlamanın yanında yerleşik ödüllü bir güvenlik duvarı da mevcuttur. Program etkinlik izleyici, USB cihazlar, SmartDecision teknoloji ve daha fazla zararlı yazılımlara karşı koruma ile birlikte geliyor.

Outpost Security Suite Pro tehditler, virüs, spyware, hacker saldırıları engelleyen bir güvenlik paketidir. Bu yazılımı kullanarak güvenle Web’de gezinebilir ve dosya indirebilirsiniz.

– Gelişmiş güvenlik duvarı

– Kombine antivirus ve antispyware

– Proaktif koruma modülü

– Dosya ve klasör kilidi

– Web kontrolü web kaynaklı tehditlere karşı bilgisayarınızı korur

– Antispam

– Program etkinliği izleyici

Kampanya Hakkında Kampanyalar aktif değildir.

Buradan ulaşacağınız sayfada programın lisans anahtarı ile indirme bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca resimli olarak programı nasıl bilgisayarınıza indirip aktife edeceğinizde ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Kampanya haberini bize duyuran MrGiang‘a teşekkür ederiz…

Kampanya 72 saat sonra sona erecektir.

Bir Başka Kampanya:

Buradan ulaşılan kampanya sayfasında kod girilen yere DLI7E – CK3S4 – 44GWC – 8KKG4 – 5FFVF KODUNU  girin isim ve mailinizi yazıp okeyleyin mailinize lisansınız gelecek.

Program Detayları Windows sistemler…

Fiyatı: $49.95

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

6 Yorumlar

  • Sevgili yasalprogram.com bu bilgilendirme için teşekkürediyoruz,Yaklaşık bir haftadır kullanıyoruz gayet iyi bir güvenlik yazılımı ayrıca reklamları da bloke etmesi çok harika…

  • birşey sormak istiyorum şimdi biz bunun için gerekli olan kodu alsak (lisans anahtarı için) daha sonraki bir zamanda misalen 2 ay sonra bu programı kurmak istesek o zaman almış olduğumuz o kodu kadul edermi cevap verebilirseniz sevinirim kolay gelsin