Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Panda Cloud Antivirus Pro Edition (1 Senelik Kampanya)

Panda Cloud Antivirus Pro EditionPanda Cloud Antivirus Pro Edition – PRO Sürümü yeni bir virüsten korunma modeli ortaya koyar, bu model geleneksel virüsten korunma çözümlerinden tamamen farklı ve daha etkilidir. Bulut tabanlı olan bu model sistemi hiçbir şekilde kasmaz. Zararlı yazılımları bulut teknolojisiyle anında bularak temizler ve güçlü koruma sağlar.

Buradan ulaşılan sayfada gerekli yerleri doldurup Devam et yazısını tıklayın ve gelen sayfada siparişimi ver yazan butonu tıklayın gelen sayfada ise Ürününüzü hemen alın yazan butonu tıklayın açılan sayfadaki ürün kodunu bir kenara not edin aynı zamanda mailinizede gelecek ve İndirme bağlantısı yazan yerin hemen altından programın ön yükleme exe sini indirin bu exe ile program internet üzerinden yüklenecek.

Sürüm 2.3.0 
Yükleme boyutu bilinmiyor
Windows XP, Vista, 7, ve 8 Destekler (32-bit ve 64-bit)

Fiyatı:  29.99 €

1 yorum

  • >Paylaşım için teşekkürler bende 1 yıllık arıyordum hatta sormuştum bu çok iyi oldu:)Çok sağ olun :)Not: ÜRÜNÜNÜZÜ HEMEN ALIN'a basınca İNDİRME BAĞLANTISI olan bir sayfa geliyor işte burada E-mail adresinize gitmenize gerek yok her şey burada var…E-mail adresinizde bu sayfa yani size özel bu sayfanın linki var…

Yorum Yap