Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Panda Cloud Antivirus Pro (Kampanya) 6 Ay

Yazar admin

Panda Cloud Antivirus PRO, yeni bir virüsten korunma modeli ortaya koyar. Bu model geleneksel virüsten korunma çözümlerinden tamamen farklı ve daha etkilidir. Bulut tabanlı olan bu model sistemi hiçbir şekilde kasmaz. Zararlı yazılımları bulut teknolojisiyle anında bularak temizler ve güçlü koruma sağlar.

Genel Yenilenen sürümüyle artık daha kapsamlı bir korumaya sahip. Panda Cloud Antivirus mantık değişikliğiyle diğer antivirüs programlarına göre çok daha hızlı bir sürede virüsleri tanıyabileceğini vaad ediyor.

Panda Cloud Antivirus sürekli olarak  Panda sunucularına bağlı olarak sisteminizi en güncel virüs ve zararlı yazılım tehditlerine karşı korur. Cloud yani Bulut Tabanlı olduğu için sisteminizi yormaz ve her zaman güncel olarak tam koruma sağlar.

Kampanya HakkındaBuradan ulaşılan Facebook sayfasında “Beğen” butonuna basıp programı indirebilir ve 6 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

Program DetaylarıWindows XP, Vista, 7, ve 8 Destekler (32-bit ve 64-bit)

Fiyatı:  29.99 €

[/tab]

Resimler

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

5 Yorumlar

  • Sunumunuz için teşekkür ederim.

    Yine sormadan iş yapan Panda karşımızda.Tollbar’ı bana sormadan kurdu.Ama kendi yazılımını kurarken hata verdi.Bu tip uygulamalar sevimsiz oluyor.Zaten Panda Hiçbir zaman konusun’da iddia’lı olamadı.Bu gidişle’de olacağını’da sanmıyorum.Ben’ce sevimsiz ve gereksiz bir program.Alternatiflerine yönelmeli.

    Selamlar

  • Facebook sayfasında beğen ve indir.Kurduğunda etkinletir dersen 6 aylık pro sürümünü kullanabilirsin.