Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Panda Internet Security 2017 Lisans Kodu 180 Gün

Panda Internet Security 2017, antivirüs yazılımları arasında en çok zikredilenler arasında yer almakla birlikte, mobil dahil tüm cihazlarınızı (Anroid, Mac, İpad, İpod, iphone) gibi yüksek düzeyde korur.

Ailenizin interneti güvenli şekilde kullanmasını ister misiniz? Panda Internet Security 2017, Web’den gelecek tehlikelere karşı en gelişmiş korumayı sunuyor.  Satın almadan, online para transferine kadar, interneti özel ve güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Posta kutunuzu istenmeyen e-postalardan korur. Ebeveyn denetimi ile, çocuklarınız İnternette güvenle dolaşabilirler.

Panda isminin bir sembol ve marka olarak neden bu kadar çok kullanıldığını doğrusu pek anlamış değilim. Örnek vermek gerekirse; Mesela dünya devi Google‘ ın çıkardığı “Panda” algoritması meşhurdur.

Panda Internet Security 2017

Panda Internet Security 2017′ nın Yeni Sürümüyle Güçlü Koruma

Programın Wi-fi koruması, aynı zamanda güvenlik duvarı ile çevrimiçi ve çevrimdışı, her türlü tehlikelerden ve dolandırıcılık girişimlerinden kötü amaçlı yazılım, virüs, trojan gibi pekçok tehditten korunun. Dolandırıcıların sisteminizdeki bilinmesini istemediğiniz verilere erişmelerini engellemek için Web Kalkanı devrededir. Ayrıca Aile koruması, veri yedekleme ve geri yükleme gibi özelliklerde mevcuttur. Kimlik bilgilerinizin çalınması ve kişisel bilgilerinize ulaşılmasıyla ilgili bir şüpheniz kalmasın.

Yazılım, Windows XP başta olmak üzere Vista, Windows 7, Windows 8 ve 8.1 vede 10 ( 32-bit ve 64-bit ) tüm işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

  • Sürüm v2017
  • Yükleme boyutu bilinmiyor

Kampanya sayfası

KAMPANYA

Bir başka antivirus kampanyamız olan Kaspersky Internet Security yazılımından istifade edebilirsiniz.

2 Yorumlar

  • Panda 2016’yı indirdikten sonra çevrimiçi olarak güncelliyoruz. Sonra bu, otomatik 180 günlük 2017 sürümü olarak karşımıza geliyor.

Yorum Yap