Hard Disk Kampanyalar & Giveaways

Paragon Partition Manager 12 Home Special Edition (Kampanya)

Paragon Partition Manager’in gelişmiş bölümleme araçları, sabit disklerinizi tamamen denetim altına almanızı ve yönetmenizi sağlayacak. Sabit disklerin boyutlarının büyümesiyle, boş alanı bölümlendirmek hiç olmadığı kadar önemli hale geldi. Bu kullanımı kolay bölümleme aracı, sabit diskinizi optimal olarak ve verimli veri depolamaya yönelik yeniden yapılandırabileceğiniz ideal bir araçtır.

Paragon Partition Manager Özellikleri ve faydaları

  • Bölümleri oluşturun, Biçimlendirin, Silin. Herhangi popüler bir dosya sisteminde yeni bölüm oluşturabilir, biçimlendirebilir ve silebilirsiniz.
  • Hızlıca Bölüm Oluşturun. Sabit diskinizin en uygun bölümünde yeni bir bölüm oluşturun, NTFS olarak biçimlendirin ve sistemde kullanılabilir hale getirin.
  • Bölümleri Taşıyın/Boyutlandırın. Bitişik bölümlerdeki boş alanı kullanarak bölümlerdeki boş alanı artırın (Apple Boot Camp bölümleri de dahil).

Buradan ulaşacağınız facebook sayfasını beğenin. Açılacak alandaki boş yerleri doldurarak işleminizi onaylayıp programa ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Kampanyadan bizi haberdar eden üyemiz setmefreepc‘e çok teşekkür ederiz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum

  • Teşekkürler fakat ben şahsi olarak programı hiç beğenmedim. Diskimde basit 8gb boyutunda bir bölüntü oluşturacaktım bütün bölüntüleri çorba etti bıraktı. D’nin içinde önemli belgelerim vardı fakat şimdi D biçimlendirilmemiş bölüm olarak görünüyor. Sistem ayrıldı bölümü ortaya gelmiş. Dikkat edin arkadaşlar basit disk bölme birleştirme işlemlerini Windows üzerinden yapın eğer hata veriyorsa güvenli modda yapın en sağlıklısı…